Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Nişan Bohçası Görmek

Rüyada nişan bohçası neye işarettir?

Parmağımda kocaman bir tek taş yüzük gördüm, kapının önüne çıktığımda kırmızı tüllü kocaman hediyelerle dolu nişan bohçası tepsisi gördüm, içeriye taşıdım onları, sonra birini açtığımda petek bal çıktı, bal bayağı büyük ama 2 tane yan yana gördüm, sonra akşamına sevgilimin annesi yengesi ve kendisi yemeğe geldiler, oturduk ertesi gün annem yeniden yemeğe çağırdı, erkek arkadaşımla telefonda konuştuk, sonra onlar gitti bisiklet binmeye başladım, mahallede geziyorum, yerler beyaz taş dolu terlemeye başladım baya bir terledim ama koku falan yoktu. 23, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada nişan bohçası görmek yorumu

Rüyada nişan bohçası görmekMelek merhaba, rüyana cevap yazarken bir yandan da düşünüyorum ve sinirimden gülüyorum. Bilimsel olarak kanıtlanamasa bile benim düşünceme göre ekonomik kriz, işsizlik, ülkede büyük sıkıntılar olduğunda insanlar kendini ortalamanın üzerinde aşk, meşk, söz kesme, nişan, flört, tek taş yüzük, pırlanta, elmas konularına vermekte. Son zamanlarda yağmur gibi bu tür rüyalar geliyor. Evet haklısın evlenmek istiyorsun, tek taş yüzük takılmasını çok arzu ediyorsun, nişan bohçası gelsin ve içinde ki hediyeleri almak istiyorsun, hayatın bal gibi tatlı geçsin istiyorsun. Rüyada ki tüm bu olaylar içinde bulunduğun ruh halinin yansımasını göstermekte ama gözden kaçırdığın bazı şeyler var; bunların olması için gerekli maddi imkanlara sahip misiniz? sevgilinin işi var mı? senin işin var mı? Yoksa Allah nasıl olsa rızkımızı verir deyip evlenecek, sobada devletin vereceği kömürü yakıp, mutfakta yine devlet babanın vereceği makarnayı pişirip yemeyi ondan sonra da makarna ile beslenme sonucu zekası gelişmeyen çocuklar yetiştirmeyi mi planlıyorsunuz?

Kardeşim aklını başına al ve tek taş yüzük, nişan bohçası saçmalıklarından uzak dur. Zaten rüyanın devamında görülen olaylar senin bu saçmalıklardan uzak duracağını, aklını başına alıp çağdaş bir insan gibi davranacağını anlatmaktadır. Çünkü rüyada bisiklete binmek, bisiklet kullanmak, bisiklete bindiğini görmek sorunlarınızın üstesinden kendi çabalarınızla geleceğinizi temsil eder. Rüyadaki beyaz taşlar ise adımlarınızı dikkatli attığınız sürece hayırlı gelişmeler yaşayacağınıza işaret etmektedir. Rüyada taş görmek bekar erkek için çok güzel bir kadınla, bekar bir kadın için çok yakışıklı bir erkekle tanışmak ve aşk yaşamak anlamına gelirken evliler için aile hayatında bir çok farkı yeni güzelliği keşfetmeye ve daha fazla mutluluk yaşanacak güzel günlere yorulur.

“Rüyada Nişan Bohçası Görmek” için 2 yanıt

Abim benim zengin biriyle nişanlandığımı rüyasında görmüş onun anlamını soracaktım.

Rüyada nişan tepsisi görmek
Öncelikle gerçek hayatta nisanlanacagim çocukla arama sorunlar giriyor ve beni istemeye gelmiyorlar, ayrılıyoruz. Bir aydır da ayrıyız. Ve ben nisanlanacagiz diye bir nisan tepsisi yaptırtmistim. Ailemden ayrı başka şehirde yasamaktayim. Rüyamda ailemin evinde oluyorum. Nisan tepsisini annem elinde yıkıyor ve ben bunu sonradan görüyorum . Anneme çok kızıyorum. Anne nasıl yıkarsın tepsiyi hepsi dantelli el emeği ile hazırlanmış bozulur bu tepsi yıkayınca sen diyorum. Bu arada annem tepsinin içinde bulunan makası da yıkıyor. Annem de merak etme daha temiz oldu tepsi diyor ve gerçekten tepsiyi annem ruyamda yikadigi halde daha parlak duruyor ve hiç bozulmuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir