Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Nişan Çikolatası Görmek

Rüyada nişan çikolatası görmek neye işaret eder?

Merhaba. ben Azeribaycandan yaziyorum. rica ederim rüyamın anlamini soyleyesiz. 1.ci ruyam. Ben, ablam, sevgilimin annasi ve babasi sehire gezmeye cikiyoruz. resim falan cekdiriyoruz. hava dumanli gibi oluyor. ablamle resim cekdirdik, sevgilimin babasi bize diyorki “cuzdanimda 50man var” ve bize uzatiyor. ama parani tam olarak elimize almiyoruz. “man” azerice kağıt paradir. sevgilimin anasiyle bir kere bulusmusam. babasini ancak resimde gördüm.

2.ci ruyam. ben ve ablalarim evdeyiz. ben universeyemi iwemi bilmem nereyese gitmeye haziraniyorum. sevgilimin annasi geliyor ve beni goturur. sabahki gün yine ablalarimla oturuyoruz, yine annesi gelib beni goturuyir. kapida kendi annamle rastlasiyoruz. sevgilimin annesiyle dışarıda yagmurun altında dayaniyoruz sonra. rüyamda annam ve ablalarim kızıyorki sevgilimin annesi neden beni hep goturuyor.

3.cu ruyam. ben bir markete gidiyorum ve coklu cikolata satiliyor. tadina bakib hepsinin iyilerini seciyorum ve aliyorum. benim nisanim olacakti onun için aliyordum cikolatalari. sonra marketde soruyorlar “kim aliyor neden aliyor cikolotayi”. “ben aliyorum nisanim icin” diye soyluyorum. satici cikolatalari verdiyinde ise az cikolata oluyur. iki kilo falan neredeyse. ama çok para ediyor. hemde 18 manat borclu kaliyorum.

4.cu ruyam. ben evden teyzemle minibus duragina kadar gidiyoruz. hava yagmur sonrasi oluyor. yani yer islak oluyor. bende gül tohumu oluyor. tohumu eke -eke gidiyorum. sonra teyzem kanalizasiya (yolda olurya cirkli sular orayla akiyor) dusur gül tohumu ekmek icik. iki oglan cikartiyor teyzemi. boguluyor sudan teyzem. çok teşekkür ederim. Gonderen: Firuze

Rüyada nişan çikolatası görmek yorumu

Rüyada nişan çikolatası görmek
Rüyada nişan çikolatası görmek

Firuze merhaba, öncelikle Azerbeycan’daki dostlarımıza selamlarımı iletmek istiyorum.

1. rüyanız, önemli bir rüyadır ve sizin için bir tehlikeyi işaret ediyor. Bu tehlike atacağınız bir adım, yapacağınız bir iş ya da bir seyahat hakkında maddi sorunlarla ilgili. Hesabınızı iyi yapmadan bu harcamaya girişmeyin demektedir.

2. rüyada sevgilinizin annesi ile görünen iyi ilişkiniz simgeseldir ve aslında içinizdeki kimi endişeleri göstermekte, ileride onunla böylesi güzel ilişki kurmak özleminizi simgelemektedir. İnsanlarla iyi iletişim kurmak birazda insanın kendi elindedir. İsterseniz bunu başarabilirsiniz.

3. rüyanızda ise rüyada çikolata görmek aşk, kutlama, kendini ödüllendirmek anlamına gelir. Çikolatayı nişan için almanız özel yaşamınızda kendinizi başarılı ve mutlu hissedeceğiniz bazı güzel şeyler yaşayacağınıza delalettir. gösterir. Güzel bir rüyadır ancak dikkat ederseniz sonu yine maddiyata dayanmaktadır. Aman maddi konulara dikkat. Bana göre maddi sorunlar dışında hayatınızda her şey iyi görünüyor.

4. rüyanız ise gösterdiğini çabalar ve sabır sonunda ferahlık ve sevince erişeceğini simgelerken şu anda yardıma gereksinimi olan bir yakınınıza hemen yardım etmeniz gerektiğini göstermektedir. Lütfen düşüncelerinizi ve gelişmeleri aşağıdaki yorumlar kısmına yazar mısınız? Bu bilgiler bizim için çok önemli. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada nişan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Nişan Çikolatası Görmek” için 2 yanıt

Bizim yörede adettir, evlenmek isteyen kızlar nişan çikolatasına geline ısırtır ve o çikolatayı yastığının altına koyarak uyuduklarında rüyalarında evlenecekleri erkeği görürler. Rüyamda nişanlanan komşumun kızına nişan çikolatasından dişletttim, sonra o çikolatayı yastığımın altına koyup uyudum ve rüya gördüğümü gördüm. Yani bir çeşit rüyanın içinde başka bir rüya gördüm. Rüyamda yabancı 3 erkek salonda oturuyorlardı, sanki bunlar arkadaştılar çünkü çok samimi olarak aralarında şakayla konuşuyorlardı. Üçü de uzun boylu, esme, yakışıklı gençlerdi. Benim hakkımda konuştuklarını hissettim ama ne konuştuklarını anlayamadım, çay götürmek için yanlarına gittiğimde aralarında konuşmayı bıraktılar, o anda üçüne de içimden sarılmak geldi ama yapmadım. Bu ne demek? evleneceğim adamı mı gördüm ben?

Yeşim selam, Allah akıl fikir versin ve sana tez zamanda bir koca bulmayı nasip etsin demekten başka söyleyecek bir şey bulamıyorum. Sizin oradakiler koca bulmana yardımcı olmuyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir