Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Nişan Hazırlığı Yapmak

Rüyada nişan hazırlığı yapmak neye delalettir?

Rüyamda bir arkadaşım nişanlanırken bende nişan hazırlığı yapıyordum, fakat görüştüğüm konuştuğum nişan evlilik planladığımız kimse yok ama ben sanki varmış gibi elbisemi hazırlıklarımı yapıyorum. İşin garip tarafı ailemde çok heyecanlılardı. Ama vakit geldiğinde damat yoktu herkes dağıldı ve uyandım.

Acaba bu neye işarettir? Rüyada nişan hazırlığı yapmak nasıl tasvir edilir? 20, Kadın, bekar, hemşire.

Rüyada nişan hazırlığı yaptığını görmek yorumu?

Rüyada nişan hazırlığı yapmak
Rüyada nişan hazırlığı yapmak

Rüyada nişan hazırlığı yapmak rüya sahibinin güncel hayatında bazı radikal kararlar alacağını, düşünce şeklini değiştireceğini, olaylara daha mantıklı ve objektif bakmaya başlayacağını ve bunların sonunda hedeflediği başarılı, mutlu günlere ulaşacağına delalet eder.

Ortada damat yokken senin yaptığın nişan hazırlıklarına ailenin de sevinmesi aslında yapacağın değişikliğin onları da çok sevindireceğini ifade etmektedir. Vakit geldiğinde damadın olmaması, herkesin dağılması hayatında yapacağın değişiklik nedeniyle belki bazı sıkıntılar olacağını, yalnız kalabileceğini ama inat ve sabırla kararından dönmeyip, hedefe varacağını anlatmaktadır.

“Rüyada Nişan Hazırlığı Yapmak” için 5 yanıt

Rüyamda beni aldatan eski sevgilim ile evlilik hazırlığı yaptığımızı gördüm, üstümde gelinlik değil beyaz bir elbise onun üstünde siyah kıyafetler gördüm, sakalları vardı ve yanağından öptüm, gercekten öpmüş gibi hissettim, ayrıca en yakın arkadaşım ruyada sürekli bana destek çıkıyordu eski sevgilimi hala seviyorum bunalmış durumdayım. 18, Kadın, bekar, ögrenci.

Kıymetli okurum, bu konuda geniş açıklama eski sevgili rüya analizi sayfasında yer almaktadır. Oradaki bilgiler ve içinde olduğunuz ruh halini bir arada ele alarak rüyanın ne demek istediğini tespit etmeniz lazım.

Merhaba bu aralar icimde bir umut ve ruhumda yorgunluk var. Rüyamda en yakın arkadaşımla aram açılıyordu aradan geçen zamanda hüngür hüngür ağlıyordum daha sonra barıştığım bu arkadaşımla kendimi eski mahallemde gördüm biz orada arkadaşımla konuşurken önümüzden siyah takım elbiseli eski sevgilim ve 2 arkadaşı geçti daha sonrada arkadaşımla yine okuldayken deftere rüyasını yorumladığını söyleyip sarı bir kalemle v ve m harfleri çizdi. sonra bana kağıdı verip hayatından 2 erkek geçtikten sonra sevdiğine kavuşacaksın dedi bende kağıdı 3 parçaya bölüp inşallah dedim ve mavi gözlü bir erkek te bana bakıp amin dedi. Daha sonra eski sevgilim duvara girmişti ve belden aşağısini gördüm ardından korkuyla uyandım.

Merhaba, ruyamda erkek arkadasimla nisanlanacagimi gordum. Ama sadece benim annem ve onun annesiyle bir seyler konusuyorduk annem nisan icin elbise ayarlamaya calisiyordu ben ise erkek arkadasimin nisanlanmak icin erken oldugunu dusundugunu bu isin simdi olmayacagini soyluyordum cok istekli olmama ragmen. Erkek arkadasim gercekten erken evlenmeyi dusunmuyor.

Rüyamda benim nisanimin hazirligi yapiliyor ama ben hic hazirlanmiyorum “herkes gelsin ben sonra hazırlanırim” diyorum, nişanlandigim kisiyi de hic tanimiyorum, betul dul 26.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir