Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek

Rüyada nişan yüzüğü görmek neye delalet eder?

Rüyada nişan yüzüğü görmek
Rüyada nişan yüzüğü görmek

Rüyamda şimdi sevdiğim, uzun zamandır birlikte olduğum kişiyle nişan yüzüğü seçtiğimizi gördüm, yüzüğüm kalın altın nazar boncuklu, çok beğeniyorum ve çok mutlu oluyorum, babama gösteriyorum oda çok mutlu oluyor. Bu rüyanın manası nedir?

Name: nurhayat
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:20
Medeni durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:sevinçli
Subject:nişan
Anahtar kelimeler:sevdiğim kişi,yüzük altın nazar boncuklu bir yüzük

Rüyada nişan yüzüğü görmek yorumu

Nurhayat merhaba, rüyada nişan yüzüğü görmek, bildiğiniz birisi ile yakınlık veya arkadaşlık için arzu duyduğunuzu işaret eder ki zaten böyle bir kişi var. Bu rüya bilincinizin izolasyon hissinizi bastırmak için çalışıyor olabileceğini gösterebilir.

Nişan yüzüğü hakkında ilave bilgiler

Yüzük takmak, rüyada nişan yüzüğü takılması, rüyada nişan yüzüğü taktığını görmek bu rüya hayatınız hakkında önemli bir konuda hızlı düşünmeniz, çabuk karar vermeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada yüzük çıkarmak, nişan atmak, nişan yüzüğü çıkarmak, rüyada nişan yüzüğü çıkardığını, nişan attığını görmek kariyer yaşamınızda korku veya kaygı gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yüzük görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek” için 15 yanıt

Rüyada yüzüğünün parmağına bol geldiğini görmek
Ben nişanlıyım, rüyamda nişan yüzüğünün kolayca parmağımdan çıktığını gördüm bu psikolojik olabilir mi çünkü yüzük parmağımı sıkıyor birde nişanlıma mesaj çekiyorum, yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Yüzük çıkarmak, Rüyada nişan yüzüğü çıkarmak, Rüyada nişan yüzüğü çıkardığını, attığını görmek kariyer yaşamınızda korku veya kaygı gösterir.

Rüyada yüzük kaybettiğini görmek
Admin arkadaşım. Ben sevgilimle kendi aramızda 6 ay önce sözlendik, gümüş yüzük taktık. 2 gün öncede rüyamdada söz yüzüğünün parmağımda olmadığını fark ediyorum ve kaybettim sanıyordum, sevgilime ne yalan söyleyeceğimi düşündüm. Bunun manası ne demektir? cevaplarsanız cok sevinirim.

Rüyamda can dostumun kuzeniyle nişanlandığını ve mutlu bir şekilde yüzüğünü gösterdiğini gördüm. Yalnız daha önce bu kuzeni benimle de bir şeyler istemişti ama olmadı. Sizce bunun bir anlamı var mı? Veya nişanlanan arkadaşım için bir anlamı var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Rüyanız bir mesaj vermemekte, günlük yaşamda sizi etkileyen bir olayın yansımasını göstermektedir.

Eski sevgilimle rüyada da ayrı idi ama alyanslarımız vardı. Manası nedir bilgilendirirseniz sevinirim.

ben bir cocuğu seviyorum, bunu ailem duysa biterim ben cok karşılar bu işe rüyamdada sevdiğim cocukla yüzük taktım ve anneme gösterdim diye gördüm ne anlama geliyor

Taktığınız yüzüğün cinsi net değil. Söz yüzüğü, nişan yüzüğü, evlilik yüzüğü gibi. Bu durumlarda genel yüzük tabirine bakmak gereklidir ve Rüyada yüzük takmak, Eğer parmağınıza yüzük takarsanız, bu yeni bir ilişki ya da mevcut ilişkinizde başarılı başarılı olmak için çaba gösterdiğinizi veya taahhütte bulunduğunuzu gösterir.

Ruyada yuzuyumun pirlanta qawinin 2 sinin duwtugunu goruyorum kayb edib daha sonra buluyorum.bu ne anlama gelir?

rüyamda görüyomki nişanlım parmağımnan yüzüyümü çıkarıyo yere atıyo aliyorum yüzüyü görüyomki kaşının birinin tüşdüyüny görüyorum ama sonra daha büyüktaçlar buluyorum .bu ne anlama geliyor

Ruyamda goruyorum hala sevdiyim birisi bana nisan elameti olaraq yuzuk takiyor. Yuzuk altin renginde ama altin deyl uzerinde baş harflerimiz var. Kalin bi yuzuk. taktiği için çok mutlu oluyorum.

Rüyamda görüyorum ki sanki Nisan uzuyumu kayb etmişim daha sonra aramaya baslayorum ,nahayet buluyorum jaketimin cibimden cixarib parmağıma takıyorum

Ben nisanliyim ,rüyamda görüyorum ki nereyese gediyorum parmağımda uzuk yox təlaşla üzüyüm yok diyorum kayb etdiyimi zann Edip,aramaya baslayorum ve nahayet jaketimin cibinden buluyor ve parmağıma keciriyorum Cox seviniyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir