Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Nişan Yüzüğünün Karardığını Görmek

Rüyada nişan yüzüğünün karardığını görmek nedir?

Merhaba, 25 yaşımda bir bayanım. 1 aydır falan işsizim. Yaklaşık 3 gün önce nişanlandım. Nişanımdan 2 gün sonra rüyamda nişan yüzüğümün karardığını ve kırıldığını, en yakın arkadaşımı aramızdan çıkardığımız bir arkadaşımla olduğunu ve yüzüğü aldığımız yere götürdüğümde bu yüzüğün bir daha tamir edilemeyeceğini söylediklerini gördüm. Aynı zamanda nişanlıma da ulaşamıyordum.

Rüya tabirlerine baktım aslında fakat ayrılığa işaret ettiği yönde bir kaç yazı okudum. Açıkçası nişanlımla uzun süredir birlikteyiz ve ayrılığa yaklaşmadık bile. Küçük tartışmalar dışında büyük bir kavgamız dahi olmadı. Bu sebeple size yazmak istedim. Cevaplarsanız gerçekten sevinirim. Bu arada nişanlımda şu an benim olduğum şehre taşındı uzak kalmak istemediği için. Yani bilmiyorum çok kafama takıldı bu rüya. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada nişan yüzüğünün kararması nasıl yorumlanır?

Değerli okurum, rüya tabirlerinde yüzük kırılması çok görülen bir durumdur ancak sadece ayrılık işaret değildir. Rüyada yüzük görmek sayfasında anlatıldığı gibi yüzüğünün kırıldığını görmek üç konuya tabir edilir. Birincisi rüyayı gören kişinin sadakat konusunda bazı soru işaretlerine sahip olduğuna yorulur ikincisi bir ayrılığa ve üçüncü olarak da bir hayal kırıklığı işareti olabilir. Öte yandan yüzüğün kararmış olması da bir anlam taşıyabilir ve rüyada yüzüğün kararması, paslanması veya renginin değişmiş olması rüyayı gören kişinin beklentilerinde, hayallerinde bir değişikliğe çoğu zamanda istediğinin gerçekleşmemesi nedeniyle hedef küçültmesine tabir edilir. İnşallah her şey gönlünüzce olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir