Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Nişanlandığını Görmek

Rüyada nişanlanmak neye işaret eder?

Eşimden 2 yıl öne ayrıldım 9 ay öncede resmen boşandık. Eski eşimi rüyalarımda 2 kez gördüğümü hatırlıyorum, barıştığımızı falan görmüştüm de uyandığımda kendi kendime “aman Allahım bu tam bir kabustu “diye düşündüm. Boşanmayı ben istemiştim çünkü yıllardır hem fiziksel hem psikolojik şiddet görüyordum. Fakat 1 yıldır 5-6 kez bana değiştiğini pişman olduğunu vs…anlattı tabi ben barışmak istemedim. 3 aydır artık kabullendi sanırım bir şey demiyor.

Dört gün önce ilginç bir rüya gördüm. Benim sadece 8 yaşında bir kızım var ve rüyamda babasıyla (eski kocamla) nişanlandığımı gördüm ancak rüyada 2 ya da 3 yaşlarında gibi görünen birde oğlum vardı. Ben boşandığıma kesinlikle pişman değilim çalışıyorum, işimi seviyorum ailem bana tam destek veriyor falan. Bu rüyanın anlamı ne olabilir acaba ? Şimdiden teşekkür ederim

Rüyada nişanlandığını görmek yorumu

Rüyada nişanlandığını görmek

Rüyada nişan görmek, nişanlanmak, nişan töreni, nişanlandığını görmek bekar için evlenmeye; evli için, yeni bir yaşam, yeni bir çevre anlamına gelir. Rüyada tanıdık biri ile nişanlanmak sıkıntı ve üzüntü yaşayacağınıza, tanımadık biri ile nişanlanmak bir tehlike ile karşı karşıya kalacağınıza işaret eder. Rüyada çocuğunun nişanlandığını görmek beklediği fırsatın geleceğine yorumlanır. Rüyada nişanlıyı görmek gerçek hayatta aranızdaki kimi sorunların çözülmesi için ilk adımı sizin atmanız gerektiğini temsil eder.

Tanımadığınız iki insanın nişanlandığını görmek mutlu ve huzurlu olunacağına işarettir. Rüyada nişan atmak, Rüyada nişan bozmak, nişan bozulması, nişan attığını, nişan bozduğunu görmek rüya tabirlerince pek hayra yorulmaz, bazı şeylerin yolunda gitmediğine işaret eder. Rüyada nişana gitmek rüyada bir nişana giden kişi yeni şeyler öğrenecek, yeni insanlarla tanışacak demektir. Gerçek hayatta evliyim rüyamda nişanlanıyorum derseniz bunun manası evlilik yaşamınızda yeni başlangıçlar yapacağınıza ve mutlu günlere yorumlanır.

“Rüyada Nişanlandığını Görmek” için 7 yanıt

rüyamda beni isteyen birinin başka biriyle nışanlandığını gördüm ne anlama geliyor acaba merak ettim

selamunallaykkum benim kardesimin hanimi beni ruyasinda gormus ve beni nisanlamislar ben suan bekar bayanim ama bu ne anlama geliyor beni bilginlendirirseniz cok sevinirim. hayirli ramazanlar iyi gunler.

rüyamda nişanlandığım gördüm ama tanımadığım biriyle. Ve sevgilim var ona ulaşmak istiyorum ancak nişanlandığım kişiyle de mutluyum mutlu görünüyorum elini tutuyorum ne anlama geliyor çok merak ettim bilgilendirirseniz mutlu olurum. sağ olun.

sevgilim rüyasında ikimizin nişanlandığını görmüş ve çok seviçliymisiz acaba bu nedemek oluyo yardım eder misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir