Rüyada Nişanlanmak

Rüyada nişanlanmak neye çıkar?

Gerçek hayatımda ayrılmış olduğum sevgilim asla geri dönmeyi düşünmüyor. Uyumadan önce “kaderimse gelir, kaderimde değilse rabbim böyle hayırlı görmüştür diye düşünürken uyumuşum. Rüyamda nişanlanıyordum, çok huzursuz ve üzgündüm, gümüş yüzük takılıyordu, yüzük çok genişti.

Nişanlandığım kişiyi göremiyordum. Orada bir akrabamız vardı, ona sarıldım, kulağıma “6 ay içinde ilk adım atılacak sonraki 6 ayda gerçekleşecek, niye kendini bu kadar üzüyorsun” dedi. Bu ne demektir? iyi çalışmalar. 26, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada nişanlandığını görmek tabiri

Rüyada nişanlanmak
Rüyada nişanlanmak

Elif selam, Rüyada nişanlandığını görmek bekar kişiler için evlenmeye; evli için, yeni bir yaşam, yeni bir çevre anlamına gelir. Rüyada huzursuz olmak duygusal bir konuyu çözmek ya da yaşadığınız bir iç çatışmaya sona erdirmek için ne yapmak gerektiğine karar veremediğinizi gösterirken rüyada üzgün olduğunu görmek ise yaşanılan hayal kırıklıklarından ders alınıp, bazı şeyleri öğrenme ve kendini mutlu edecek yöntemleri bulmak gerektiğini gösterir.

Rüyada nişan yüzüğü taktığını görmek rüya sahibi kişinin kendi hayatı hakkında önemli bir konuda hızlı düşünmesi, çabuk karar vermesi gerektiğini işaret eder. Yüzüğün gümüş olması helal yollardan kazanılmış önemli bir mal, mülk ya da büyük hediye geleceğini gösterir. Akrabanızın kulağınıza söylediği şeyler bu konularda yakında bazı gelişmeler yaşanacağını ve iki aşamada gerçekleşeceğine işaret olabilir.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir