Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Nişanlının Bıçaklandığını Görmek

Rüyada nişanlının bıçaklandığını görmek ne demek?

Merhabalar ben 25 yasindayim nisanliyim, su an calismiyorum hamilelik nedeniyle. Gece ruyamda kendimi bir bodrum katında evde goruyorum, evde nişanlım odada uyuyordu. Ben lavaboya gittim. Lavabonun tavanında delik vardı, disari gorunuyordu, oradan lavaboya kan akiyordu.

Bir kisi o deliğin başında oturuyordu, gozlerimi kaldirdim lavabonun karsisindaki duvarda da kan lekeleri vardi. Baya sessizce gittim, kiz arkadasimi odadan cagirdim, o gorunce paniye kapildi ve evden cikmak istedi. “Bir dur” dedim, ona “sessiz ol” dedim, garip bir ses duydum, giris kapisina baktim ve iki erkegi gordum.

Birinin yuzu cok cirkindi, cok korktum, eve girdiler ve bizi fark ettiler. Ben birden bıçak aramaya firladim, buldum ve onu uyandirmak icin nisanlimin yanina gittim ama uyanmiyordu, yuzunu kendime cevirdim ve onun bıçaklandığını fark ettim ama karanlikta kan gormedim. Yuzune bir kac kez vurdum “uyan” diye agliyordum, cok ince sesle bana cevap verdi “ben bicaklandim” dedi, “dayan” dedim, o an odaya birinin girdigini anladim, geriye dondum ve o erkeklerden biri hizla uzerime kosuyordu, beni oldurmek istedi ama yapamadi. Ben ona bıçak sapladım, yere yigildi, sonra ortalik cok karisti, disarida camlardan da birileri ates etmeye basladi, ben nisanlimi ordan nasil cikaracagimi dusunuyordum, polis sireni duydum birden uyandim. lutfen yorumlar misiniz cok korkuttu bu ruya beni.

Rüyada nişanlının bıçaklandığını görmek tabiri

Yana selam, gördüğün rüyanın hemen hemen tüm unsurları şiddet, gerilim, korku ve endişe dolu, bu durum senin şuanda çok gergin zamanlar geçirdiğini anlatmakta, rahatlamanın yolunu bulmak gerektiğini ifade etmektedir. Rüyada bodrum katta olmak sizin şu anda mutsuzluk yaşadığınızı ifade ederken, nişanlını bodrum katta görmen bu mutsuzluğa nişanlın ile aranızda geçen bir şeyin ya da bir anlaşmazlığın sebep olduğunu işaret etmektedir.

Rüyada lavaboya gitmek gerçek yaşamınızda duygularınızı kontrol altına almak için bir şeyler yapmaya başladığınızı anlatırken lavabo tavanındaki delik ise şu anda bir hayal kırıklığı yaşadığınızı ya da işlerin istediğiniz gibi gitmediğini göstermektedir. Duvardaki kan ise sert tartışmalara işaret etmektedir, bakınız rüyada kan görmek tabiri.

Rüyada bıçak görülmesi genel olarak iyiye yorumlanmaz, öfke, saldırganlık ve / veya ayırma, ayrılma anlamına gelir. Hayatınızda kesip kurtulmak istediğiniz bir şey olduğunu gösterir. Rüyada bıçaklanan birini görmek, rüyada birisini bıçaklamak konularında lütfen rüyada bıçak görmek sayfasını inceleyin.

“Rüyada Nişanlının Bıçaklandığını Görmek” için bir yanıt

Merhaba. Güvenlik işi yapıyorum nişanlımla birlikte. Aynı yerde çalışıyoruz. İki kişiyi yakalamaya çalışırken bıçaklanmış olarak görüyorum Beyaz gömlek kandı kendi gömleğimi çıkartıp ona veriyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir