Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Nişanlının Öldüğünü Görmek

Rüyada nişanlının ölümü neye işarettir?

Rüyada nişanlının öldüğünü görmekRüyamda nişanlım ölmüştü, ben çok üzgündüm, sonra ara ara yanıma geliyor görüşüyoruz geri gidiyor, çok korktum sizce ne anlama geliyor? şimdiden teşekkür ederim . 19, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada nişanlının öldüğünü görmek tabiri

Nur merhaba, rüyada nişanlını görmüş olman gerçek yaşamında aranızdaki bir takım sorunların çözümü için ilk adımı sizin atmanız gerektiğini ifade eder. Onun öldüğünü görmek ve üzülmek ise; gerçek hayatınızda sizi umutsuzluğa düşüren bir olay yaşadığınızı yada böyle bir şeye tanık olduğunuzu gösterirken bu rüyanın derin analizi ise bu tür durumların yaşamınızı olumsuz etkilememesi için hayatta her şeye her an hazırlıklı olmak gerektiğine işaret eder. Dertler, tasalar, acılar ve üzüntüler yaşamın gerçekleridir. Her şey her zaman güllük gülistanlık olmaz fikrini benimsemek gerektiğine rivayet edilir.

Bu gibi durumlarda hemen sakin kafayla oturup düşünmek gereklidir. Nişanlının ölüp tekrar dirildiğini görmek ziraat, ticaret, iş hayatı veya ailesinde bereket, bolluğa işaret eder. Onun yeniden gittiğini görmeniz ise içinizdeki kaybetme korkusunun yüzeye çıktığını ama bunun yersiz bir korku olduğunu temsil etmektedir.

“Rüyada Nişanlının Öldüğünü Görmek” için 5 yanıt

Nişanlının ölmesi neye işarettir?
25 yaşındayım, bekarım şuan çalışmıyorum. Ruh halim kafam karışık. Yakın zamanda ayrıldığım nişanlıma rüyamda sarılırken ağzından burnundan kan geldi ve kanı bütün vücuduma yüzüme gözüme sürüldü kollarımda öldü. kendimi çok kötü hissettim.

Rüyamda bir nişanlım olduğunu gördüm ama gerçek hayatta nişanlım falan yok yaşım gereği, daha sonra öldüğünü duydum kucağıma alarak onu gömmemeleri için yalvardım, sonra onu alarak evime götürdüm evimde ona uyanması için su verdim aglayarak. Bir iki defa su içirdim ve daha sonra uyandı gözlerime inanamadım çok şaşırdım çok.

Ruyada nişanlımla birlikte evlerinin önünde kocaman bir kapinin açıldığını ve o esnada oradan beyaz giyinmiş bir adamin çıktığı gördüm nişanlımla dua okuyup oluyorduk

Dilan selam, rüyanız önünüze yeni fırsatlar çıkacağını ve bunların hayırlara işaret ettiğini göstermektedir. Kapı fırsatlara, beyaz hayırlara işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir