Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada nişanlısının darıldığını görmek

Rüyada nişanlısının darıldığını görmek neye işarettir?

Rüyamda nişanlım bana darılmış oluyor. Onunla konuşmak ona dokunmak istiyorum benden kaçıp evimizde balkonun altındaki köşeye kaçıyor. Yanına gidiyorum konuşmak için o esnada yanında simsiyah iki varlık oluyor, insan bedeni ama yüzleri yok, sadece siyahlar ve korkunç gözüküyorlar.

Rüyada nişanlısının darıldığını görmek
Rüyada nişanlısının darıldığını görmek

Arkamda da büyük bir pencere oluyor birde. Geri gidemiyorum içine düşersem yok olacağımı biliyorum. Nişanlıma “gönder bunları yanından korkuyorum” diyorum ama “göndermem, onlar beni koruyor” diyor. Böyle deyince o varlıklar ona iyice yaklaşıyorlar . Sonra üçüncü bir siyah varlık daha beliriyor ama onun yüzü var ve kıpkırmızı da dudakları var. Ben gönder bunları konuşalım diyorum sürekli ama nişanlım olmaz diyor, bunları yaşarken korku hissediyorum. Sadece korku ve çaresizlik. 24, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Rüyada nişanlısının darıldığını görmek yorumu

Rüyada nişanlıyı görmek gerçek hayatta aranızdaki kimi sorunların çözülmesi için ilk adımı sizin atmanız gerektiğini temsil eder. Rüyanızda onun size dargın olması aslında gerçek yaşamda ondan kaynaklanan ve sizi kıran, üzen bir olay yaşadığınızı simgeler.

Rüyada gördüğün iki varlık gerçek yaşamının iki şart ya da iki kişi tarafından kontrol edilmekte olduğunu ifade etmektedir ve onların yüzlerinin olmaması ise senin bu durumun farkında olmadığını ifade etmektedir. Rüyada pencere görmek kişinin hayata bakışını, hayata nasıl baktığı konusunda mesaj verir ve penceredeki eylemle bilikte değerlendirilir. pencereden bakmak, pencereden dışarı baktığını görmek, sezgi ve farkındalık anlamına gelir. İçinde bulunduğunuz durumun farkında olduğunuzu, ne yapmanız gerektiğini bildiğinizi ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir