Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Nişanlısının Kanser Olduğunu Görmek

Rüyada nişanlısının kanser olması neye delalet eder?

Hocam, nisanlimla 6 senelik ciddi bir iliskimiz var ve 5 aydir nışanlıyız, 3 aya kadar evleneceğiz inşallah, herhangi bir korku, endise veya suphe su ana dek oluşmadı nişanlıma karşı. Ruyam ise :
Hastanedeyiz sonuçlar geliyor, doktor bize nişanlımın kanser olduğunu ve 5 günlük yaşamı kaldığını söylüyor,  ben şoka giriyorum, nişanlım ise boynunu büküyor “serbestsin” diyor ve gidiyor, asansöre biniyor, asansör kapısı  tam kapanacak iken koşup yakalıyorum ve sarılıyorum.

Sözde bir arkadaşımın evine gidiyoruz, arkadaşım yok, bir ki bir kişi geliyor, bize soru soruyor, sonra inanıp izin veriyor. Ben eve gidiyorum ama aklım nişanlımda, kardeşimden üst baş istiyorum, değiştiriyorum, tam çıkacakken annem soruyor “nereye”, durumu anlatıyorum, annem diyor ki : “o zaman almayalım kızı, zaten ölecek, boş yere uğraşmayalım, kardeşine istemiş olsaydık tamam belki alırdık ama sana olmaz”. Ben “bir an bile olsa olacak” diyorum ve nişanlımı sözde arkadaşımın evinde bırakmıştım oraya doğru yola çıkıyorum ve yolda arama yapıyorlar ki ilk eve geldiğimde aynı şüphe ile sorular sormuştu başka biri, farklı iki grup var, bunlar haklı bir davada isyancı gibi bir şey, nişanlımın yanına varmadan uyanıyorum.

Ek bilgi : annem ile nişanlım 4 senedir tanışık ve ikisi de samimi bir şekilde birbirlerini seviyorlar. Ailede tek okuyan benim. Şimdiden çok teşekkür, ederim emekleriniz için. 27, Erkek, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada nişanlısının kanser olduğunu görmek yorumu

Rüyada nişanlısının kanser olduğunu görmek
Rüyada nişanlısının kanser olduğunu görmek

Çetin selam, sen çok temiz kalpli, günümüzün acımasız şartlarının, yolsuzluğun, hırsızlığın, yalan, iftira ve iki yüzlülüğün bozamadığı nadir insanlardan birine benziyorsun. Ama diğer taraftan söylemeliyim ki günümüz şartlarında senin gibi dürüst insanları yaşatmazlar. Bana sorarsan hemen kötü adam olmanın yollarını öğren. En azında yalan söylemeyi, sıkıştığında söylediğini inkar etmeyi, daha da sıkışınca iftira atmayı da başarabilmen lazım. Unutma ki günümüz yaşam şartlarında hedefe giden her yol mübah. Bu kadar dürüst olduğun için günün birinde benim gibi isyan edebilirsin.

Rüyan hakkında çok kısa bir açıklama yapacağım. Mesajında her ne kadar evlilik hakkında korkum, endişem yok diye yazmış olsan da gördüğün rüya iç dünyanda korku ve endişeden zangır zangır titrediğini söylemekte. Öncelikle bunun farkında olman gerekmektedir. Yeni bir yuva kurarken endişe duymak elbette normaldir çünkü yaşam maddi – manevi bir çok tehlike, engel ve zorlukla dolu. Görmüş olduğun rüya yaşadığın korku ve endişelerin seniz umutsuzluğa, kedere, kendine acımaya sevk etiğine işaret etmektedir. Hayatta bir çok şey için zaman kaybettiğinize inandığınızı gösterir. Rüyada nişanlısının kanser olduğunu görmek ayrıca hayatın bazı alanlarının sizi duygusal olarak sıkıştırıp yaraladığını göstermektedir.

“Rüyada Nişanlısının Kanser Olduğunu Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir