Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Noel Baba Görmek

Rüyada Noel baba görmek neye çıkar?

Ben daha 16 yaşında bir genç kızım ve dün gece rüyamda bir kız bebek doğurduğumu gördüm, bebeği doğurduktan sonra onun hemen yürümeye ve benimle konuştuğunu gördüm, bebeğin üzerinde pembe renkte bir tulum gibi bir şey vardı ve çok tatlı bir bebekti. Hastane odasında ben bebeğimi severken kapı açıldı ve Noel baba elinde büyük bir hediye sepetiyle içeri girdi, sepette çeşitli oyuncaklar, barbi bebekler, minik ayıcıklar ve bebeğim için kıyafetler vardı.

O anda odadaki ailem  ve arkadaşlarım sanki her şey normalmiş gibi gelip Noel babanın getirdiği oyuncaklara bakıyor, bebeği seviyorlardı, bende “bebeğim” diyerek onu hiç kucağımdan düşürmüyor, sürekli onunla ilgileniyorum, bu rüyamı yorumlayabilir misiniz?

Rüyada Noel baba görmek yorumu

Rüyada Noel babayı görmekNaz selam, bu bir gençlik rüyasına benziyor ama ben yine de unsurların anlamını yazacağım. Rüyada evlenmeden bebek doğurmak rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında özgür takıldığını ve bundan memnun olduğunu işaret eder. Bu bazen sorumluktan hoşlanmayan karakter yapısına sahip olduğunuza da yorumlanır. Bebeğin kız olması şu anda içinizdeki incinebilir, temiz kalpliliğinizi, çaresizliğinizi gösterirken, gelecekte hayırlara vesile olacak işler yapacağınıza, bolluk ve berekete işaret eder.

Rüyada Noel Baba yani Santa Claus görmek sizin daha yardımsever, daha veren, bağışlayan biri olmanızın size daha fazla mutlu olma fırsatı vereceğini işaret eder. Rüyada Noel baba olduğunu veya Noel baba kıyafeti giydiğini görmek iyiliksever, yardımsever yönde bir eğiliminiz olduğunu ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir