Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Noel Kartı Görmek

Rüyada noel kartı ne demektir?

Ben Büşra, Almanya’dan size rüyamı yazıyorum. Dün gece rüyamda yılan gördüm, oturma odasında yerde babamla otururken geliyor ve beni ısırıp tam zehrini vereceği sırada babam onu yakalıyor, yine hırçınlaşıp beni ısırıyor, babam alıyor, derken ben artık babama “kafasını ez öldür” diyorum, babam eliyle yılanın kafasını değilde boynunu eliyle eziyor, yere atıyor, yılan yine canlanacağı sırada oyuncak armutla kafasını eziyorum, uyandığımda çok korktum ve titredim. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ayrıca bu 2. yılan görmem, geçenlerde yine yılan gördüm, rüyamda arkadaşımdan noel kartı gelmiş onu okuyorum,bu sırada bir yalan bana saldırdı, onunla tek başıma boğuşuyordum, ben kapıyı çekiyordum gelmesin diye o da açıyordu güçlüydü sonra kapıyı birden ittim ortadan ikiye ayrıldı. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyada noel kartı görmek yorumu

Büşra merhaba, her iki rüyanın da ortak unsuru yılandır ve bu konuda geniş bilgiyi yılan rüya yorumu sayfasında bulabilirsin.

Rüyada noel kartı görmek sevdiğin kişilere ulaşmak, onlarla bir arada olmak ve eski bağları yeniden güçlendirmek arzusunu gösterir gösterir. Rüyada noel  kartı almak veya okuduğunu görmek mağfiret yani günahların sevaba çevrilmesini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir