Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Notebook Çalmak

Rüyada notebook ne demek?

Rüyamda arkadaşım için bir avm den notebook bilgisayar çalıyordum ve kimse fark etmeden çıktım, arkadaşıma götürürken hata yaptığımı anladım ve pişman oldum, bu ne demektir? şimdiden teşekkür ederim. Merve, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişeli.

Rüyada notebook çalmak tabiri

Merve merhaba, gördüğün rüya hayatında yaptığın bir hata yüzünden işlerinin altüst olacak iken son anda hatadan döndüğünü ve işlerinin yoluna girdiğini anlatmaktadır. Rüyadaki unsurlara ayrı ayrı bakmak gerekirse;

Rüyada notebook pc görmek hayatın maddi tarafını temsil eder ve sizin dünyevi hayata fazla zaman ayırdığınızı, dünya işleri ile fazla meşgul olduğunu gösterirken buna karşılık hayatının manevi yönünü ihmal ettiğini, yaradanı hatırlamak ve onun gösterdiği yolda ilerleyip, iyi şeyler yapma konusunu ihmal ettiğini gösterir. Rüyayı görenin ahireti aklına getirmediğine yorumlanır.

Rüyada notebook bilgisayar kullanmak, sizin her şart altında başkalarıyla iletişim kurmada başarılı olduğunuzu işaret eder. Rüyasında notebook kullandığını görmek aynı zamanda içe kapalı ruh halini, sakin bir hayat sürmek arzusunu ve rüyayı gören kişinin huzur ve rahat içinde yaşadığına da işaret edebilir.

Rüyada notebook kaybetmek, notebook pc çaldırmak veya bir yerde unutmak, rüyayı görenin doğru bildiği fakat aslında yanlış olan bazı şeyleri sorgulayarak öğreneceğini, düşünce tarzını yenileyeceğini yani düşüncelerini değiştireceğini ya da değiştirmesi gerektiğini temsil eder. Rüya sahibi böyle yapmakla hem yaşam tarzını hem de yaşama bakışını değiştirip, yaşamı ve insanları daha iyi anlamaya başlayacak, yaşama daha farklı bir pencereden bakacak, önceden göremediği bazı güzellikleri görecek şeklinde tabir edilir.

Rüyada notebook bilgisayarının arızalandığını ya da bir yerinin kırıldığını görmek sizin aslında yaptığınız işi, gittiğiniz okulu ya da günlük genel hayatınızı sevdiğinizi, halinizden memnun olduğunuzu ancak bazı zamanlar dikkatsizlik sonucu veya kafa karışıklığı nedeni ile yaptığın yanlışların canını fazla sıktığını göstermektedir. Eğer bunlar devam eder ve alışkanlık haline gelirse oturup hemen bir çare aramak gerektiğine rivayet edilir.hale gelirse rüya sahibi işvereni ile sıkıntı yaşayabilir.

Rüyada notebook almak hayırlara alamettir ve sizin hiç bir şeyi kafanıza kolay kolay takmadığını / takmayacağını, gam ve keder ile üzüntü ve göz yaşından her zaman uzak kalacağınızı, mutluluk ve huzuru her şeyden üstün tuttuğunuzu gösterir. Bu rüya aynı zamanda sizin uyumsuz ve sıkıntılı olmayıp, kolay iletişim kurabilen ve uyumlu biri olduğunuzu, sorunları büyütmediğini ve bu sayede devamlı çevrenin beğenisini kazandığınızı anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir