Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Noter Görmek

Rüyada noter görmek neye çıkar?

Arkadaşım beni rüyasında bir noterde görmüş orada bir işlem yaptırıyormuşum, sonra beni deniz kıyısında mağara çıkısında gelinlikle görmüş evlenecekmişim. Ne anlama geliyor. Yorumlarınızı bekliyorum.

Rüyada noter görmek yorumu

Fatma merhaba, rüyalar görene göre yorumlanır, elbette bazen görülen hakkında da bilgi verebilir. Bu rüya arkadaşınız hakkında “rüyada arkadaşını noterde görmek, arkadaşını mağara çıkışında gelinlikli görmek” şeklindedir.

Rüyada noter görmek pek iyiye yorumlanmaz kişinin kendine ve hareketlerine dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Notere gitmek, noterde işlem yapmak rüyayı gören insanın vereceği bir doğru olmayan karar neticesinde hayatında karışıklık ve kaos meydana geleceğini gösterir, buna meydan vermemek için kararını iki kez gözden geçirmesi gerektiğini, bunun dönüşü olmayacağını ifade eder.

Seni mağara çıkışında gelinlikli olarak görmesi ise onun hayatı boyunca ona destek verecek, sırtını dayayabileceği kişilerin olacağını gösterirken, sizin hakkınızda bir evlilik haberi ya da evlilik konusunda yeni bir güzel başlangıca işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir