Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Nüfus Cüzdanı Görmek

Rüyada nüfus cüzdanı görmek neye delalettir?

Ben aslında bekarım ve 19 yaşındayım, rüyamda evli olduğumu gördüm ve rüyamda evli olduğum kişiyi ben reel hayatta tanıyorum ve ben bununla mı evliyim diyorum rüyamda kendi kendime inanamıyorum sonra rüyamda birine soruyorum “ben evli miyim ne zaman evlendim” diye o kişi de bana “evet sen onunla evlisin, şu zaman evlendin” diyor.

Ben hala inanamıyorum, inanmak istemiyorum nüfus cüzdanı çıkarıyorum ve nüfus cüzdanının arka tarafını çeviriyorum ve medeni hali yazan bölümünde evli yazdığını görüyorum ve çok şaşırıyorum ama rüyamda evli olduğum kişiye hiç bir şekilde bir şey hissetmiyorum, o bana yakınlaşmaya çalışıyor ama ben istemiyorum rüyam ne anlama geliyor?

Rüyada nüfus cüzdanı görmek neye yorulur?

Rüyada nüfus cüzdanı görmek rüya sahibinin hayalindeki kendi kendine güvene sonunda kavuşacağı anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda geçerlilik ya da gerçeği arayışı temsil edebilir. Rüyada kimlik kaybetmek, nüfus cüzdanını kaybettiğini görmek kendi öz kimliği, bireysellik ve yaşamın anlamı hakkında kafa karışıklığı içinde olduğunuzu ifade eder.

Rüyada kimlik kontrolü görmek çabalarınızın sonucunda nelerle karşılaşacağınızı merak ettiğini gösterir. Rüyada nüfus cüzdanı çıkartmak çevreniz tarafından nasıl algılandığınız ya da nasıl tanındığınız konusunda bilgilere kavuşacağınızı işaret eder. Nüfus kaydı, nüfusa kaydedildiğini görmek aile ya da akrabalardan birinin öleceğine işarettir. Yırtılmış nüfus cüzdanı görmek yakında maddi bir zarar yaşanacağına işaret eder. Kirlenmiş nüfus cüzdanı görmek yakında manevi bir zarar yaşanacağına işarettir. Yeni nüfus cüzdanı görmek başarı ve bol kazanca delalet eder. Temiz nüfus cüzdanı görmek mutluluk, sağlık, bereket habercisidir.

“Rüyada Nüfus Cüzdanı Görmek” için 2 yanıt

2 oğlum bir kızım var 21 yıllık evliyim. rüyamda mavi renkli nufüs cüzdanı ama oğullarımdan birine ait olduğunu biliyorum ama hangisine ait olduğunu bilmiyorum. makas ile kesilmiş halde gördüm. lütfen yorumlar mısınız?

Merhaba birkaç gün önce rüyamda kimliğimi yırtıyordum, kimliğim cebimde buruşmuş, katlanmış yırtılıyordu, bende alıp parçaladım kimliği yenisini çıkarttırırım diyordum.

Bu gün gördüğüm rüyada ise denizde bir kayalıkta kara kaplumbağası yaşıyordu kayanın altında çamurluk bir alan vardı oraya inip tekrar çıkabiliyordu karaya birde çok küçük tatlı su kaplumbağası gördüm bizim olduğumuz çimenlerin içinde daha sonrada etrafımızda kediler vardı büyük kedi yavru bir kediyi kapıyordu.

Başka bir rüyamda ise eve doğru giderken arkadaşımı bırakıyordum ben kendi evime doğru giderken sokakta sırtlan görüyordum kaçmak için merdivenlerin yanlarından atlayarak alt mahalleye iniyordum karşıya geçtiğimde yolun karşısında kaplan görüyorum uzakta kaçış mesafem olduğundan izliyordum daha sonra benimle aynı kaldırımda ama yukarıda uzakta aslan görüyorum benim hemen yanımda kahve girişi var onun önünde duruyorum koşarsa içeri girerim diye aynı zamanda da eve doğrumu kaçsam diye düşünüyorum evim biraz aşağıda aslan beni izliyordu biraz karışık bir rüya oldu şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir