Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Nükleer Felaket Görmek

Rüyada nükleer felaket neye işarettir?

Rüyamda teyzem ve kızı İstanbul’a yanıma kalmaya geldiler. İlk başlarda her şey normal günlük yaşantımızdaki olaylar oluyordu. Ardından kuzenimle bir bara gittik, barın üst katındaydık ve üstümüz ve etrafımız açıktı. Kuzenimin kişisel sorunlarında konuşup ona tavsiyeler verirken, bir anda gökyüzünden onlarca uçak garip şekillerde düşüşe geçip havada patladılar. Aralarında sadece on kadarı denize inmeyi başardı, ardında arka tarafımdan herkesi etkileyen bir darbe aldım, patlamanın ilk etkisi yere düştüm herkesle birlikte.

Darbenin geldiği yere baktığımda atom bombası atılmış gibi gökyüzüne doğru uzanan mantar şeklinde alev duman karışımı patlamayı ve dairesel şekilde yayılan havasal darbeyi gördüm. Kuzenimin üzerine yatıp onu darbeden korumak için sarıldım. Darbe geçince başımı kaldırdım herkes yanıyordu kimileri yanmış sadece kemik kalmışlardı. Ardından sıcaklığı hissettim, bende yanıyordum ama alev yoktu vücudumda ve kuzenimle birlikte herkes gibi acı çığlıklar atmaya başladık. Hemen ardından patlamanın sesi dairesel olarak ve her şeyi sessizliğe kapatarak bizi geriye sürükledi. Gözlerimi araladığımda her yer sessiz hava açıktı ve gözlerim yavaşça sessizliğe kapandı. Karanlıkta bir süre durdum ardından uyandım eğer yorumlaya bilirseniz minnettar olurum şimdiden teşekkürler.

Rüyada nükleer felaket görmek yorumu

Rüyada nükleer felaket görmekRüyada nükleer felaket görmek, nükleer patlama, nükleer kaza uyanık hayatında yapmayı çok istediğiniz bir şeyin size aslında büyük zararlar verebileceğini, sizin için bir felakete yol açabileceğini simgeler. Rüyada bir nükleer felaket yaşamak yaşadığınız kimi olayların sizin için bir yıkım getirdiğini, bundan sonraki yaşamınızda atacağınız adımlara daha fazla dikkat etmeniz gerektiği işaret eder

“Rüyada Nükleer Felaket Görmek” için 10 yanıt

Rüyada okuldaydık, eski bir arkadaş ile aynı sınıftaydık, bana nükleer bombanın atılacağını söylüyordu, ben uçağa binip gittim. Arkamı döndüğümde 6 tane mantar bulutu büyükten küçüğe, eve geldim sağa dönük secdeye oturup Allah’a dua etmeye başladım “kardeşimi kurtar” diye, kuzenim geldi küçük bir çocuk zaten, sordu “ne oldu” diye “kuzenine dua ediyorum” dedim, annem babam gitti getirdiler balkondan içeri girdiler kardeşimle. 15, Erkek, bekar, Öğrenci

Ahmet selam, rüyada okulda olman gerçek hayatta kendini geliştirmek için önünde bir çok imkan olduğunu ifade ederken, rüyanın devamında gelişen konuşmalar ve olaylar her zaman için Allah’tan her şeyin hayırlısını istemek gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyamda uzaklardan bize doğru bir kötülük geldiğini görüyorum ve elimde nükleer bombanın kumandası var. Neyin bize geldiğini görmüyorum ama tehdit gibi algılıyorum. Yanımdakiler “haydi patlat artık” diyor ve ben patlatıyorum, muazzam bir ses çıkarıyor ama çok uzakta patlıyor, seyrediyoruz. Yanımdakiler koşuşmaya başlıyor ama korkmayın burası çok uzak bize zarar vermez deyip ikna ediyorum. Sonra yağmur yağmaya başlıyor turuncu yağmur yağıyor, uyanıyorum.

Rüyamda kendi memleketimdeydim hava üssü olan bir şehir yaklaşık 30 derecelik açıyla nükleer başlık taşıyan füze yeryüzüne düşüyor ben kendim içimden yorum yapıyorum hava üssü var olduğu için buraya nükleer füze atıldı diyorum ve çok kuvvetli basınç her şeyi yerle bir ediyor beni de fırlatıyor ama beni hemen sığınağa götürmüşler belki haftalar sonra dışarı çıktığımı anladım tanımadığım kişilere sordum radyoaktif serpinti oldu ve geçti uzun içeride uzun kaldık ben yarı robot yarı insan olmuştum ama halkın %15 i hayatta kalmıştı ve ben dışarıda dolaşıyordum

Merhaba, bir kaç gün evvel, rüyamda yüksek bir binanın balkonunda idim, sanki bütün şehir ayaklarımın altındaydı. Sanırım evimdi ama bilmediğim bir yerdi, gökyüzü kızıldı ve patlama sesi duydum, kafamı sol tarafa çevirdiğimde devasa büyüklükte atom bombası gördüm. İçeri doğru çığlık atmaya başladım “atom bombası” diye, tam yere çarpıyordu ki birden rüyamdan uyandım.

Rüyamda okulun bahçesinde toplanmıştık, birden yüksek bir ses geldi ve herkes kaçmaya başladı, arkadaşlarım öğretmenlerim. Atılan bomba mıydı bilmiyorum ama radyoaktif nükleer bomba olduğunu dile getiriyorlardı. Bomba yanımızda patlamis olmasa dahi herkeste sarı yeşil kırmızı mor yaralar meydana geldi, yüzlerini tanıyamıyordum ama bana tek zerre bir şey olmadı. Arkadaşlarım “sen git, bu bulaşıcı, sana bulaşmasın, sende bir şey yok git” dediler, gitmedim “olsun bana da bulaşsın, sizi bırakamam” dedim, onların yaralarına dokunup onları sakinleştirmeye çalışırken uyandım.

Rüyamda bir evdeydik ardından atom bombası gibi bir şey patladı ve mantar şeklindeki bulutlar çıktı, sonra ben şehadet getirmeye başlarken atom bombasının etkisi birden bana vurdu (ses dalgası gibi bişi) ve öldüm sandım yada öldüm bilmiyorum, o sırada çok değişik cennet cehennem gibi ahiret gibi değişik şeyler gördüm ve öldüğümü anladım, ardından gözlerimi açtım ama ölmemiştim, etrafıma baktım ve her yer kıyamet yeri gibi yıkılmış evler gökyüzü kızıl atom bombası sonrası felaketiydi acaba anlamı ne olabilir?

Rüyamda arka mahallemizde kar yağmış ama erimeye başlamış o mahalleden ön mahalleye geçince bir anda yağmur yağıyor çok hızlı bir şekilde ama bu yağmur radyoaktif yağmurmuş. Bilye şeklinde bulanık su damlaları düşüyor yağmurun arasında etrafa ben de bunlardan kaçıp gerçek hayatta konuşmadığım teyzemin evine gidiyormuşum yorumlar mısınız

Nükleer bir patlama olacağını söyleyen bir adam vardı . Yarın sabah buraya gideceksin demişti bana . Ben ve ailemle birlikte gitmiştik . Sonra adamın gösterdiği yerde bir çok insan vardı . Büyük bir patlama hissetmiştim arkama döndüm bir nükleer bomba patlaması . Sığınmak için ben önce ailemi buraya girmesini istemiştim beni gören millet sonradan girdi. Adamın bana söylediği sözü hatırladım nükleer patlamanın yarattığı toz havadan yüzümü ve saçlarımı korumamı istemişti . Bende o zaman korunmak için sağımda bulunan tam yüzü kapatacak şeklinde bir metal parçası buldum .aileme ve 3 kişiye yardım etmiştim. Sonra toz hava dağıldıktan sonra güvenli bir yer gördüm o da yer altıydı . İlk ben çıkmıştım sonra ailem sonra diğer insanlar beni takip etmeye başlamıştı . Yer altına girmiştik . Yer altına vardığımızda herkesin iyi olduğunu görmüştüm . Kimse yaralanmamıştı ama brnim karnım ağrıyordu . Sonra biri yanıma gelmişti sadece omzuma dokunuyordu . Tam yüzünü görmemiştim sonrada uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir