Kategoriler
Sayılar

Rüyada Numara Görmek

Rüyada numara görmek neye yorulur?

Rüyamda oturduğum daireyi bulmaya çalışıyordum, 3 bloklu bir siteydi bu, benim oturduğum c blok daire 11 numara idi ama yeni taşındığım için blok numarasını doğru hatırlayamayıp a ve b bloktaki 11 numaralara girmeye çalışıyordum, birinde tanımadığım bir kız kapıyı açınca yanlış yerde olduğumu anladım, ikincisinde kapıyı tel tokayla açmaya çalışırken yanlış yerde olduğumu fark ettim ve o bloğun içi tıklım tıklım doluydu, merdivenleri inmekte ve çıkmakta çok zorlanmıştım. Kendi dairemi bulduğumda rüyam sona ermişti.

Rüyada numara görmek tabiri

Eylem selam, gördüğün rüya aslında gerçek yaşamında bir kimlik sorunu yaşadığını, nereye ait olduğun hakkında ciddi problemler yaşadığını temsil etmektedir. Rüyada on bir sayısı görmek belirli bir etki alanı, maneviyat, aydınlanma ve sezgi işaret eder, kişinin ustalık ve mükemmele ulaşması için kapasitesi olduğunu gösterir. 11 sayısı aynı zamanda iki paralel çizgi ile gösterilir ve bu iki kişi ya da ortaklığı temsil edebilir.

Rüyada numara görmek çok önemli rüyalardır ve dikkatle incelenmelidir. Numara rüyaları için en önemli faktör görülen rakamı tam olarak hatırlayabilmek ve o rakamın sizin için ne ifade ettiğini çözebilmektir. Rüyada anlamsız numaralar görmek iş hayatında şans ve başarı olarak yorumlanır. İş hayatında gerçekleşecek olaylara işaret eder.

Telefon numarası, piyango numaraları gibi özel durumların rüya analizi için ilgili sayfa incelenmeli ve dikkatle yorumlanmalıdır çünkü bu rüyalar önemli mesajlar verebilir.

“Rüyada Numara Görmek” için bir yanıt

Rüyada telefon numarası almak
Bende rüyamda justin i gördüm, bizim evde hatta bizde yattı, o kadar mutluyum ki, ertesi gün okul vardı birlikte okula gittik, ona Türk okullarını gösterdim ta ki kızlar yanına oturana kadar ama benim yanımdan ayrılmadı, telefon numarasını verdi, koluma imzasını attı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir