Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Nur Yüzlü Bir Adam Görmek

Rüyada nur yüzlü bir adam görmek neye işarettir?

Merhaba. Rüyada nur yüzlü adam görmekBu ara çok zor şeyler yaşıyorum. Daha doğrusu bir girdaptayım resmen. Çıkış yolu bulamıyorum kendime. Öyle uzanırken o can yangısıyla dua etmeye basladım “Allah’ım bana yolumu göster dayanamıyorum” diye.

Dua ederken Uyuya kalmışım, Rüyamda nur yüzlü bir adam gördüm, bana bildiğim yoldan gitmemi söyledi, bunu söylerken de omzumu sıvazladı ve ben o an uyandım. Çok kafama takıldı ne anlama geliyor acaba. Cevabınızı merakla bekliyorum. Teşekkürler. 23 yaşında bekar bayanım.

Rüyada nur yüzlü bir adam görmek yorumu

Sevinç merhaba, rüyanız hayırlı mesajlar vermekte ve doğru yolda olduğunuzu, yolunuzun aydınlık olduğunu göstermektedir. Bu yolda gittiğiniz sürece büyük bir iç huzuru, bolluk, zenginlik, mevki, ün ve mutluluk yaşayacağınıza işaret etmektedir. Rüyada nur görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Nur Yüzlü Bir Adam Görmek” için bir yanıt

Merhaba. Ben çok kötü günlerden geçiyordum.sevdiğimden ayrılacaktık Ve sürekli ağlıyordum. Allaha sığınıp yardım istiyordum. Bi gece yine ağlayarak uykuya daldığımda yine ağlıyorum arkadan biri geliyor dönüp baktım nur yüzlü Bi adam ona bakınca içimi huzur kaplıyo bütün dertlerimi unutuyorum yanıma geliyor sarılıyor ve üzülme ağlama diyor. Sarıldığı an o kadar mutluyum ki yeni doğmuş bir bebek gibi. Lütfen bu rüya ne anlama geliyor çok merak ediyorum. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir