Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Nur Yüzlü Dede Görmek

Rüyada nur yüzlü dede neyi işaret eder?

Rüyamda nurlar içinde yürürken birden yaşlı ama yüzünde hiç kırışıklığı olmayan bir nur yüzlü dede geliyor, yanıma yanında çok sevimli nurdan bir kedi ile yürüyoruz, birden bir elma ağacı beliriyor üstünde kıpkırmızı bir elma müthiş gözüküyor sonra dedeyle banka oturuyoruz konuşuyoruz.

Name: Büşra
Cinsiyetiniz: kız
Yaşınız: 30
Medeni durumunuz: bekar
Şu anki ruh haliniz: huzurlu
Anahtar kelimeler: kedi,kızgınlık,babam

Rüyada nur yüzlü dede görmek nasıl yorumlanır?

Büşra selam, rüyan çok hayırlara işaret olup, nur yüzlü dede ve nurdan kedi aydınlıktan sonra karanlığa çıkmak, yoksulluktan zenginliği işaret eder. Rüyada nur görmek sayfası.

Rüyada elma ağacı görmek, Cinsellik, Şehvet, Cennet bahçesi, Bilgi, Bilgelik ve Büyük Refah simgeler. Ödüller sizin için ufukta manası taşır. Ayrıca ortak işleri veya atılacak yeni adımları ifade eder.

Rüyada elma görmek, hayallerinizin yakın zamanda gerçekleşeceğini gösterir. Elma yemek, elma yediğini görmek, şanslı bir dönemde olduğunuzu temsil eder.

“Rüyada Nur Yüzlü Dede Görmek” için 2 yanıt

Rüyada nur yüzlü adam görmek ne demektir
Kapı çalınıyor ve içeriye heybetli ve eski kıyafetli, nur yüzlü bir adam giriyor. Ona yemek hazırlıyorum ve ben yemeği hazırlarken benimle sohbet etti.
Salona davet ettim. Diger odalara gidiyorum birisinde gençler, diğerinde beyaz başörtülü bayanlar, ötekinde de erkekler uyudukları yatağı topluyorlar.
İçeriden birileri bana sesleniyor, “Azrail seni almaya geldi” diyorlar. Sonradan gelen adamın Azrail olduğunu anladım. Yanımda olan arkadaşıma “burada insanlar” var diyorum, oda bana kimsenin olmadığını söylüyor. Sonra yüksek sesle ağlıyorum. Rüyada nur yüzlü adam görmek neye yorulur.
Name: Aysa_1492
Cinsiyetiniz: bayan
Yaşınız: 21
Medeni durumunuz: evli
Şu anki ruh haliniz: korkulu
Subject: azrail
Anahtar kelimeler: azrail

Aysa selam,
Gördüğün rüya manevi bakımdan iç huzuru bulduğunu ifade ederken, mutlu ve sağlıklı bir yaşamın sizi beklediğini simgelemekte ve sevinç göz yaşları dökeceğini işaret etmektedir. Bakınız Azrail rüya tabiri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir