Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Nurlu Merdiven Görmek

Rüyada nurlu merdiven görmek neye işarettir?

Merhaba, rüyamda Allah’ın bir sevgili kulu, beni Yusuf diye birine götürmeye çalışıyordu. Bir pencerenin önünde ben kalbimle istediğim zaman iman ve inançla istediğim zaman bir ışıkla birlikte merdivenler oluşuyor. Daha sonra inancımı kaybettiğim zamanda merdiven kayboluyor, boşluğa düşüyorum. Sonra tekrar inanarak istiyorum ışıkla birlikte merdiven tekrar geliyor. Bu rüya ne anlama geliyor. yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür ederim. 20 Şubat 2010, 21:37

Rüyada nurlu merdiven görmek yorumu

Merhaba, rüyanız inanılmaz güzel, muhteşem bir rüyadır ve inancınız varsa, inandığınızda hiç olmaz sandığınız şeylerin gerçekleşebileceğini gösteren bir ders vermektedir. Rüya temaları : merdivenler, boşluğa düşmek

“Rüyada Nurlu Merdiven Görmek” için 2 yanıt

Rüyada sevgili ile merdiven çıkmak
Çok güzel bir ilişkim var rüyamda sevgilimi gördüm elimden tutup merdivenlerden çıkıyoruz, sonra yanlış bir yere inmişiz oradan dahada yukarı çıkıyorum bir bakıyorum yukarıdan kocaman bir ayıcık düşüyor kucağıma, ayıcığı kucağıma alıyorum bembeyaz bir köpek oluyor, sonra o köpekle yatıp kalkıyorum, köpeğimi uyutuyorum, sevgilim gene elimden tutup ailesinin yanına götürüyor beni, önce babası sonra annesiyle tanışıyorum, babası çok iyi davranıyor, annesini de kucağında bebek vardı, onu uyutuyor daha sonra küçük yeğenini görüyorum, beni görünce çocuk hemen odasına kaçıyordu, sonra bir bakıyorum benim ailem babam annemde orada, sülalemiz söz isteme töreni gibi bir şey oluyor ama yüzük falan yoktu görmedim, sonra sevgilimin ailesiyle annemi babamı bırakıp onların arabasına binip gidiyorum.
cerenn, 22, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutlu

Ceren selam, Rüyanız sanki gerçek hayatınızda olmasını arzu ettiğiniz şeylerin uykudaki yansımasına benzemektedir ki bunun doğrusunu ancak siz bilebilirsiniz. Uyanık yaşamda sevdiğinizle bir arada olmak, ailesiyle tanışmak, istenmek gibi konuları kafanıza taktiğini işaret etmektedir.
Bu konuları gerçekten kafanıza takmıyorsanız o zaman sevgilinizle engelleri birer birer aşarak huzur ve mutluluğa kavuşacağınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir