Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Öç Almak

Rüyada öç alan birini görmek ne demek?

Rüyamda ikiz erkek bebeklere hamileydim, çok yakın arkadaşım aşık olduğum çocuk ve ben aynı binadan çıkıyorduk, aşık olduğum çocukla dolaşmaya çıktık ve ben ayakkabımı giyerken asansör görüyorum ve içinde üç sınıf arkadaşım 2 erkek 1 kız var, asansörün altı demirlerin arası boş yani demirler şerit halinde, asansör düşüyordu, asansörde imiş gibi hissediyordum ama değildim, sonra sınıf arkadaşım erkek arkadaşıyla geldi gülüşüp gittiler.

Asansör düşerken bir adam altında kaldı, sınıf arkadaşım öç almak için yaptığını söyledi, adam öldü sonra kolu kanayan şekilde canlandı, sonra benim kasıklarıma sancı girdi ve bir bebek doğdu, dediğim gibi erkek diğer bebeği arkadaşıma sorduğumda “daha bekle ikisi birden hemen doğmaz” dedi, bende “tamam” dedim, diğer bebeği severken uyandım.

Şuan kafam çok karışık, aşık olduğum kişiyi gördüğüm için mutluyum, karnımın şişmiş olmasını görmek rüyamda tuhaf geldi ve ikiz ve erkek olması ileride istediğim bir şeydi, yorumlarsanız sevinirim teşekkürler. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada öç almak tabiri

Aleyna merhaba.

Rüyada hamile olduğunu görmek, önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir. Bebeklerin ikiz olması yani ikiz bebeklere hamile kalmak ise kararsız ruh hali, ikilem veya zıt anlamların hayatınızda önemli yer tuttuğunu göstermektedir. İkizler, aynı zamanda fikirleriniz ile kararlarınız arasında çatışma olduğunu simgeler.

Rüyada asansör görmek yaşamdaki iniş ve çıkışların yansımasıdır. Genel olarak asansörün görülmesi yaşamınızı iyi veya kötü yönleriyle bir hareket halinde devam ettiğini, yaşama aktif katıldığınızı gösterir. Rüyada bir asansörün düştüğünü görmek, işinizde yükselmenizi, bolluk ve berekete kavuşmanızı, feraha ermenizi engelleyen bir durum ya da kişiden kurtulmak için şiddetli bir arzu duyduğunuzu simgeler.

Rüyada öç almak, öç aldığını görmek hayırsız bir rüyadır ve reel hayatınızda bazı duygusal dengesizlik yaşadığınızı simgeler. Başkasının sizden öç aldığını görmek korku ve kendine güvensizlik yaşadığınızı işaret eder. Birinin başkalarından öç aldığını görmeniz ise çevrenizde ruhsal sorunlar yaşayan birlerinin varlığını işaret eder onlara karşı dikkatli olmak, mümkünse onlardan uzak durulmasını hatırlatır.

Rüyada ikiz bebek doğurmak ise gerçek yaşamınızdaki tüm kararsızlıklara karşılık iyiye yorumlanır ve isteklerine kavuşmaya, menfaat, hakkınızda hayırlı olacak yeni gelişmeler, üzerinizdeki yüklerden kurtulmaya işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir