Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Oda Arkadaşını Görmek

Rüyada oda arkadaşını görmek neye işarettir?

Rüyamda nefret ettiğim oda arkadaşımı gördüm şu anda hala aynı oda arkadaşımla kalıyorum. gerçek hayatta da kendisini görmezden gelmeyi tercih ediyorum normal bir insan olmadığı için onunla iletişim kurmaktan mütemadiyen kaçıyorum.

Neyse rüyamda bizim odadayız ama biraz etraf değişik bir masa var ve üzerinde film gibi bir şey oynuyor, nasıl olduysa ikimizde o hareketli görüntüleri izlemeye başlıyoruz ve kahkahalarla gülüyoruz gülerken gülerken bir bakıyorum arkadaşın boyu benim omuz hizama kadar ancak geliyor. diyorum ki “ben senin bu kadar kısa olduğunu hiç fark etmemiştim, nasıl bu kadar kısa olabilirsin”. sonra o da bana diyor ki “sende o kadar uzun değilsin” (boyu o an omzuma ancak geliyor bu cümleyi söylediğinde) neyse “en kendime son derece güvenen bir şekilde “ama vücut hatlarım mükemmel” diyorum o da “bunun farkındasın” demek diyor. bu kadar sonra odadan peş peşe çıkıyoruz. bitti.

Eklemem gerekirse gerçek hayatta boy problemi falan olan birisi değilim normal 165 cm boyundayım dediğim arkadaş ise gerçek hayatta benden biraz uzun.

Oda arkadaşını rüyada görmek açıklaması

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda kimi iç sorunlar yaşadığınızı, içinizdeki saldırganlık duygularınız ile korkularınızın çatışmasını göstermektedir.

Mesajınızda yazdığınız şeylerden, korkularınızın farkında olmadığınız anlaşılmakta. Rahata, huzura ermek için ruhunuzdaki bu çatışmaya son vermeniz gerekmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Oda Arkadaşını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada oda arkadaşı görmek neye işarettir
Merhaba rüyamda oda arkadaşımı görüyorum. Odaya girdiğimde benim yatagımda yatıyor. Hayırdır diyorum benim yatagıma böcekler geliyor. Korkuyorum diyor. Ben onu yatagına yatıyorum. Komidininin üzerinde gerçek çiçekler var yeşil. Diyorum ki bu çiçeklerden dolayı geliyor olabilir. Sonra yanında bi erkek görüyorum doktor gibi. Bir estetik operasyon olacagım diyor. Sonra saçlarını görüyorum normalde omzuna geliyor. Rüyamda daha uzun. Teşekkürler

Fatmagül selam.
Rüyada öğrenci evinde aynı evi paylaştığı arkadaşını, oda arkadaşını, yurt arkadaşını görmek eskiden reddettiğini bazı eski özellikleri, yaşam şartlarını kabul ettiğinizi gösterir. Oda arkadaşının yardım istediğini, zor durumda olduğunu görmek ortaklık ya da kendinizin bazı yönlerini kabul etmek ve yüzleşmek gerektiğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir