Rüyada Oda Görmek

Rüyada oda görmek neye işarettir?

Rüyamda oda gördüm, kendi odamda olduğumu görüyorum ama odamı viran, pislik içinde ve terk edilmiş bir yer olarak görüyorum. Odamın ortasında oturuyorum sonra kalkıyorum, odamın köşesinde sevgilime aldığım kolyeyi kağıt parçaları ve çöpler arasında atılmış olarak görüyorum ama böyle bir tespihe takılmış şekilde orada duruyor, alıyorum onu oradan.

Odadan çıkacağım anda beni ruhani varlıklar korkutuyor, etrafımda dolanıyorlar, ben kaçıyorum, onlar beni takip ediyorlar, en sonunda kendimi halamların evinde buluyorum, onlardan yardım istiyorum ama onlar beni duymuyorlar, sonra halamın kızının evine gidiyorum, orada halamın kızını çok değişik bir tipte cadı misali görüyorum, sanki büyücü evi gibi bir evi vardı, bana bakıp gülüyordu, çok enteresan bir rüyaydı. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
Rüyada oda görmekTakma isim : aslan
Yaşınız : 27
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : mutsuz
Anahtar kelime : büyü , ruhani varlıklar, büyücü evi

Rüyada oda görmek yorumu

Rüyada oda görmek farklılık ve yeni başlangıçları simgeler. Kendinize belli bir yön bulmaya çalıştığını, İlişkinizdeki belirsizlikleri de sonlandıracağını işaret eder. Dağınık oda, pis oda aradığınız yönü bulamadığını, hayatında büyük belirsizlikler olduğunu ifade eder. Rüyanızın ilerleyen bölümleri de aynı şekilde yaşamınızda olumsuz duygu, negatif düşünce yoğunluğunu işaret etmekte, hayatınızın gidişine kendiniz karar veremiyorsunuz, yaşamınızı istediğiniz yönde sürdüremiyorsunuz anlamı taşımaktadır.

Rüyada oda görmek konusunda ilave bilgiler

Rüyada yabancı bir oda görmek, tanımadığın odada olmak yaşamınızda belirsizliklerin fazla olduğunu bunun sizi rahatsız ettiğini temsil eder. Yeni oda görmek güçlü ve sağlam gelişmeleri, yeni roller üstleneceğini ifade eder. Konforlu oda görmek veya bir geniş oda görülmesi bolluk ve tatmin olacağınız bir hayatı yaşamak anlamına gelir. Boş oda görmek yeni bir başlangıç yapacağınız anlamındadır. Dar oda görmek iyi değildir ve kişinin kendini sıkışmış hissedeceği bazı olaylar yaşamasına delalet eder.Karanlık oda görmek çevreniz tarafından size kurulan tuzak veya bastırılmış gizli bir durumu ifade eder. Beyaz oda görmek, rüyalarda beyaz her zaman aydınlığı, aydınlamayı, refahı simgeler ve odanın beyaz olması emniyette olması, güveni işaret eder. Sarı oda görmek aklınızı kullanmanız gerektiği konusunda işarettir.

“Rüyada Oda Görmek” hakkında 2 yorum

  1. Su dolu oda görmek
    Yaş 29 evliyim, çalışıyorum, eşimle sorunlarınızdan dolayı ayriyiz şu anda. Rüyamda su dolu bir odadayim, yatakta eşim yatıyor, benim bir anda tuvaletim geldi, kalktım tuvalete giderken tutamadım, tuvaletimi yapa yapa tuvalete gittim, nedir acaba bu?

    1. Emine merhaba, su hayattır ve çok iyidir. Gördüğün rüya şu anda üzerinizdeki yüklerin sizi çok sıkıntıya soktuğunu ancak yaşanacak bazı güzel gelişmelerden sonra bu sıkıntılardan uzaklaşacağınızı ve evinize yeniden bereket, bolluk, yaşam (su) dolacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir