Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Odanın İçinde Mezar Görmek

Rüyada oda içinde mezar görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir odanın içinde mezar  gördüm. Rüya detayı: Eşimle bir odanın içerisindeyiz. Eşim uyukluyor, bende yanında büzüşmüş oturuyorum, o anda odanın içinde bir mezar görüyorum. Mezarın içinde bir çay bardağı çay bırakılıyor. Mezar kapanıyor. O anda bir kadın ve arkasında bir çocuk, mezarı açıyor, mezarın içindeki çayı mavi bir bardağa boşaltıyor, mezar kapanıyor ve arkasından ayakları olmayan, elleri olmayın, kafasında siyah bir pelerin olan ruh, arkasında çocukla mezarın üstünden geçerek bize doğru yaklaşıyor.

O anda eşime diyorum ki “uyuma , çayı eline aldı geliyor” o anda gözümüzün önünde bir çember oluşuyor, eşiminde 1639 milyon borcu oluyor, ruh bu çemberin içinden geçtikten sonra bu rakam siliniyor. Korku ve panik içinde uyandım, açıklarsanız çok sevinirim, çok teşekkür ederim şimdiden.

Rüyada odanın içinde mezar görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya; uyanık hayatınızda tehlikeli, dinimizce günah sayılan kimi duygular ve düşüncelere sahip olduğunuzu işaret ederken derhal içinizdeki bu negatif düşüncelerden uzaklaşmanız gerektiğini belirtmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

İpuçları : 1639, çay bardağı, çocuk mezarı, mavi bardak, ruh, siyah pelerin, ruh rüya tabiri.

“Rüyada Odanın İçinde Mezar Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda Yeni bir ev almışız upuzun bir koridor , koridorun sonunda mutfak çıkıyor mutfak çok büyük mutfağın içinde bir kapı var kapıyı açtığında yatak odası oluyor yataklarım her şeyim yazılı bir ucunda da bir mezar.mezarı görüyorum taşına bakıyorum hiç birşey yazmıyor korkuyorum korka korka evi gezmeye devam ediyorum yan tarafında bir kapı var kapıyı açıyorum 3-4 basamaklı bir merdiven. Merdivenden çıkıyorum inşaat halinde odalar üç tane yapılmamış odanın dışında üç kişi Pencerelerle uğraşıyor diğer dört kişi de evin dışını boyuyor geri kalan insanlar sadece izliyor bu ne anlama gelir açıklarsanız sevinirim.

Rüyamda odanın içerisinde birden çok mezar olduğunu gördüm kardeşlerim ve benim bulunduğum odanın içerisinde bizim yatklarımızın hemen yanlarında mezarlar mezarın birinin yeni cenaze defnedildiği ve üzerinde bir sopayla sarılmış seccade oluyor rüyam ne anlama geliyor açıklarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir