Rüyada Odayı Kirletip Sonra Temizlemek

Rüyada odayı kirletip sonra temizlemek neye işarettir?

Rüyamda bir odayı önce kirletip sonra duvarlarına kadar temizlediğimi gördüm. Kirlettiğim anda oda simsiyah is içindeydi. Onu o hale nasıl getirdiğimi pek hatırlayamıyorum. Ancak pek ısınamadığım bir bayan tanıdığımın odayı temizlerken yanımda olduğunu ve bana yardım etme konusunda da pek istekli davranmadığını hatırlıyorum. İşim bittiğinde oda tertemiz olmuştu.

Daha sonra kendimi küçük bir dükkanın önünde buldum. Annem, kayınvalidem ve kayınbabam birlikte dükkanın içinde oturmuşlardı. Dükkanda pişi (hamur kızartması, bizim memlekette lokma diye isimlendiriliyor.) yapmışlar; hayrına dağıtıyorlardı. Ben dükkanın dışında bir sandalyede oturuyordum. Onlar da yoldan geçenlere “Lokma alın.” diye sesleniyorlardı. Yoldan geçen iki hanım lokma yemek üzere geldiler. Biz de onlara sandalye verdik, oturdular. O sırada uyandım. Hayır olsun inşallah. Yorumlarsanız çok memnun olurum. Yaş: 39, Medeni Hali: Evli, İş: düzenli bir işim yok, Ruh Hali: Yorgun. Üzüntü ve neşe arasında gidip geliyor.

Rüyada odayı kirletip sonra temizlemek nasıl yorumlanır?

Değerli okurum, lütfen ilk önce oda rüya tabiri sayfasını okuyun. Odayı önce kirletip sonra temizlemeniz aslında gerçek hayatınızda bir konuda arayış içinde olduğunuzu ve bu konuda bir yanlış yaptığınızı ya da hatalı yola girdiğini ancak bir şekilde bundan dönüp doğruyu bulduğunuzu anlatmaktadır. Doğru yolu veya yöntemi bulmanızda belki de gerçek hayatta ısınamadığınız birinin rolü olmuş olabilir.

Rüyanın ikinci bölümü ise size belki de tüm insanlara yardımlaşma, iyilik, hayır işlerinin önemini hatırlatmaktadır.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir