Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ödem Görmek

Rüyada ödem görmek neye delalet eder?

ödemRüyamda vücudumun üst bölgesi ödem olmuş ve cildin dışı kızarmıştı. Küçük çizgiler halinde göğsüm karnım ve sırtımda izler oluştu. Bunu fark ettiğim sırada kız kardeşime dokunduğu için ısrarla ona elini yıkamasını söylerken, 12 ay önce vefat eden teyzem solumda yatıyordu. Benim hararetle kız kardeşime ısrar etmemden uyandı. Ben kanepeden yere düşer gibi ama bunlar olurken benim içinde ödem ile ilgili korku veya başka bir kötü duygu yoktu. Sanki bugün kötü bir şey olmadığını biliyordum. Acaba bu ne demek. Bu arada yarın halamı kaybedeli bir sene olacak.

Rüyada ödem görmek yorumu

Rüyada ödem görmek sağlığın önemini bilip ona göre davranmak gerektiğine işaret ederken ödemli birini görmek aynı zamanda vücuduna iyi bakmak gerektiğini beslenme ve dinlemeye gereken önemi vermek gerektiğine işaret eder. Rüyada ödem olmak, vücudunda ödem meydana geldiğini görmek bir süre için hastalık gösterir ancak daha sonra şifa, sıhhat işaret eder. Rüyada ölüyü diri görmek sevdiğiniz birinin geleceğini, onunla hasret gidereceğine rivayet edilir.

Ödem nedir böbrek yetmezliği, karaciğer bozukluğu, kalp rahatsızlıkları, damar tıkanmaları, alerjik durumlar, hormonal ve psikolojik sebeplerden dolayı doku aralıklarında normalde bulunan sıvının artması sonucu oluşan doku şişkinliğine verilen isimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir