Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Ödeme Görmek

Rüyada ödeme yapmak neye işaret eder?

Ruyamda eski sevgilimi goruyordum, gercek hayatta suan nişanlı. Alışveriş yaparken yanimda beliriyordu annem “siz konusun” deyip çıkıyordu. Bende 20 lira ödüyordum erkek arkadas odemek istiyordu ama odetmiyordum. Disari konusmaya ciktigimizda ayni abimin sakali onda cikmisti, sakalini elimin tersiyle oksayip agliyordum. 23, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada ödeme yaptığını görmek yorumu

Sema merhaba, rüyanız esas itibariyle eski sevgili rüyası olup, şu anda bazı pişmanlıklar yaşadığınızı ya da bir iç muhasebe içinde olduğunuzu anlatmaktadır. Bu konuda detaylı açıklamayı ilgili sayfada okuyabilirsiniz.

Rüyada alışveriş yaptığını görmek rüya sahibini yaşamının maddi yönünde kazançlı ve sıkıntısız bir hayat geçireceğinize rivayet edilir. Rüyada ödeme yapmak hayatınız boyunca rahat olmak için daha çok çalışmanız gerektiğine, para sıkıntısı çekmemek için dikkatli olmak gerektiğine işaret eder. Erkek arkadaşının sakalının çıktığını görmüş olmanız ise hayatta bazı şeyleri tutku derecesinde aşırı bir şekilde istemenin bir çok tehlikesi olduğunu bazı zamanlar bazı şeyleri oluruna bırakıp gelişmeleri beklemenin daha hayırlı olacağını, ara vermeden azim, dua ve sabırla elindeki işe devam etmek gerektiğini fakat yeni fırsatlar aramaktan geri kalmamak gerektiğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir