Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ödev Görmek

Rüyada ödev görmek neye delalettir?

Rüyada ödev görmekNazlı: 1 yıldır peşinden koştuğum platonik sevdiğim kişi. Kızın haberi var onu sevdiğimden. Okulda hoca bir ödev veriyordu. Ödev yapmak için gurup oluşturuyorduk ben, nazlı, birde bir kisi daha. Neyse işte epey şey yapıyorduk dışarı çıkıyorduk, içeri giriyorduk yani .ok maceralı şeyler geçiriyorduk, o arada tabi samimi oluyorduk.

Sonra okula geldik, biraz orada durduktan sonra ben gittim servisi beklemeye. Servis geldi hiç beklemeden beni bir de birkaç kişiyi aldı gitti, Nazlı binemedi. Onlar da müdürün yanına gitmişler, sonra yarı yolda müdür servisi durdurdu onlar da bindi, Nazlı serviste tam çaprazıma bindi koridor tarafına. O binmeden benim arkamda da iki arkadaşım oturuyordu, arkamı donup onlarla konuşuyordum. Nazlı binince önüme döndüm ben de cam kenarındayım yanım boştu. Giderken benim aklımdan ona iyi günler demek geçiyor. Biraz zaman geçince bir anda bana dönüp “senden eskiden nefret ederdim ama artık seviyorum” dedi.

Ben duyunca ne tepki vereceğimi bilemiyorum sadece ona donup gülümsedim ve “şu anda ben dünyadaki en mutlu kişiyim” dedim, sonra oturduğu yerden kalkıp benim yanıma oturdu ve “eskiden yaptıkların beni ilgilendirmezdi umurumda bile değildi ama şu anda seni takip etmeye başladım, eskiden uzak davranıyordum ama şuanda bir mucize olsa da biz beraber olsak diye istiyorum” dedi. Daha sonra tüm servis boyunca konuştuk bütün konularda o bana her şeyi açıkça anlattı, ben ona hissettiklerimi yaşadıklarımı anlattım, oyunlar oynadık sohbetler ettik yani o yol hiç bitmeyecekmiş gibi geldi bana.

Daha sonra benim eve geldi servis, ben servisten inmek zorunda kaldım inerken de “bugün beni çok mutlu ettin” deyip indim. Kısacası 1 yıldır bana yüz vermeyen, sadece nadiren sıcak davranan kişinin bana böyle davranmasında bir anlam olduğunu düşündüğüm için yazma gereği duydum. Cevaplarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

İsim / Takma isim : altintahta
Cinsiyetiniz : Erkek
Yaşınız : 15
Medeni durumunuz : Bekar
Şu anki ruh haliniz : Saşkın
Rüyanızın konusu : Sevdiğim kız
Anahtar kelimeler : platonik, servis, sevdiğim

Rüyada ödev görmek nasıl yorumlanır?

Sevgili okurum, sakın “Kısacası 1 yıldır bana yüz vermeyen, sadece nadiren sıcak davranan kişinin bana böyle davranmasında bir anlam olduğunu düşündüğüm için yazma gereği duydum.” cümlesinde yazdığın gibi bu rüyada bir anlam çıkarmaya kalkma. Sizler pırıl pırıl akıl ve zekaya sahip genç insanlarsınız. Birinci hedefinizi kişisel gelişim ve okulunuzu bitirip, ayaklarının üzerinde duran, insanlığa yararlı kişiler olmaya çalışmak olmalı. Gördüğün rüya hiç bir şey ifade etmiyor. Tamamen bir gençlik rüyası olup ve beynin tarafından olmasını istediğin şeylerin sana gösterilmesidir.

Rüyada ödev görmek, gerçek hayatta vazife ve sorumlulukların farkında olmak gerektiğini temsil eder. Rüyada ödev yapmak, ödev hazırlamak, ödev yaptığını görmek, reel hayatta gelişimi ve ilerlemeyi simgeler. Eğitim ya da iş yaşamında bir değişim içinde olduğunuzu, konulara daha farklı bakmaya başladığınızı ve sonunda arzuladığınız başarıya kavuşacağınızı ifade eder.

Rüyada ödev yapan birini ya da birinin ödev yaptığını görmek, hedef sonuç arasında değerlendirme yapmanız gerektiğini hatırlatır. Bu rüya aynı zamanda bir şeye karar vermeden önce biraz daha araştırma yapmanız ve alternatifleri gözden geçirmeniz gerektiğini belirtir. Rüyada başkasının ödevini yapmak, rüyada görülen olayın tersi olarak, kimi konularda dış desteğe, birilerinin desteğine ihtiyacınız olduğunu simgeler.

Ödev rüya tabiri gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

“Rüyada Ödev Görmek” için bir yanıt

Selam, ben bugun ruyamda bir erkeyin evimize geldiyini gordum, onun master odevi oldugunu soyledi, bende adini sordum odevin. Adini soylediyinde benim uzmanlik alanim olduugunu ve bulabiliceyimi soyledim. Oda cok sevindi ve buldugunda beni ararsin dedi ve gitti. Onuda soyleyim ki bu adamnan hayatda hic konusmadik, benim babamin arkadasinin ogludur, yani uzaktan tanidigim biridi. Ailesi de galiba beni gelin olarak istiyorlar ama bunu bize hala soylemediler, bu ruyanin anlamini cok merak etdim yorumlarsaniz cok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir