Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ödev Yapmak

Rüyada ödev yapmak neye delalet eder?

Sevgilimle ayrilali 1 ay falan oldu ama ayni siniftayiz ve neredeyse hergun bir hatir soruyoruz birbirimize. Dun yine yatmadan once mesajlasmistik kisa bir konusmaydi. Ben barismak istiyorum ama o pek yanasmiyor istemiyor. Ayrica dun kandil oldugu icin hayirlisi olsun diye dua etmistim.

Ruyamda okuldayiz o bir odev gibi bir sey yapiyor ve onun basinda beklemesi gerekiyormus o yuzden benden yardim istiyor ve bana diyor ki “benim bunun basinda durmam lazim, o yuzden bana mor ve buyuk baliktan tutup getirir misin” bende onayliyorum ve aslinda birlikte gidiyoruz oltayla bir balik tutuyoruz mavi ve kucuk, o yuzden onu geri birakiyoruz ve sonra birlikte mor ve buyruk baligi yakaliyoruz. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada ödev yaptığını görmek yorumu

Değerli okurum, sevgilisinden ayrılan kişiler ayrıldığı sevgiliyi sık sık rüyalarında görürler ve bu durum çok yaygındır. Rüyada yeni ayrıldığı sevgiliyi görmek bir anlam taşımaz sadece kaybetmenin veya yalnız kalmanın acısını yansıtır. Bu konuda eski sevgili sayfası size detaylı bilgi verebilir.

Rüyada ödev görülmesi gören kişinin gerçek hayatta vazife ve sorumlulukların farkında olması gerektiğini temsil eder. Rüyada ödev yapmak uyanık yaşamda gelişim ve ilerleme sembolüdür. Kişinin eğitim ya da iş hayatında bir gelişimi içinde olduğunu, konulara daha farklı bakmaya başladığını ve sonunda arzuladığız başarıya kavuşacağını temsil eder. Rüyada birinin ödev yaptığını görmek hedef sonuç arasında değerlendirme yapmak gerektiğini hatırlatır. Bu rüya aynı zamanda bir şeye karar vermeden önce biraz daha araştırma yapmak ve alternatifleri gözden geçirmek gerektiğini belirtir. Öte yandan rüyada ödev görmek sayfası da ilgini çekebilir.

Rüyada balık tuttuğunu görmek rüya sahibinin kişiliğinin tam anlamıyla geliştiğini, kendini tanıdığını, hayatta ne istediğinden emin olduğunu ve mükemmele ulaşma yolunda ilerlediğini, güzel bir iç huzura sahip olup bu huzuru çevresiyle paylaştığını, etrafına huzur ve mutluluk verdiğini ifade eder.

“Rüyada Ödev Yapmak” için 2 yanıt

Rüyada performans ödevi
Gece rüyamın içinde farklı bir rüya gördüm. Okuldayız. Benim performans ödevim var ve okulun arşivine inip mavi dosya alıyorum. Bunları yaparken yanımda okulun muhasebe alanından okulla ilgilenen biri var, dosyaları alıp çıkıyoruz, koridorda her yer kıpkırmızı, karanlık, bize doğru okulumdaki din kültürü öğretmeni geliyor ve buradan diyerek bize merdivenleri gösterip yukarı koşuyoruz, garip garip sesler. Sonra bir sınıfa girip kapıyı kapıyoruz. Çok korktuk. Sonra nereden tanıdığımı bilmiyorum ama bir arkadaşım gelip şaka yaptık diye gülüyor. Lütfen yorumunuzu bekliyorum.

Merve merhaba, görüğün rüya gerçek hayatta hoş sürprizlere hazırlıklı olmak gerektiğini ve bazen olumsuz diye nitelediğin bir şeyin aslında olmlu olabileceğini gözden kaçırmamak gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir