Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ödül Görmek

Rüyada ödül kazanmak neye işaret eder?

Rüyada ödül görmekBen yaklaşık bir yıldır hep aynı tip rüya görüyorum. Bir ödül kazanmışım ve bunu almaya gittiğimde bir sebeple ödülümü alamıyorum. Son rüyamda ödülümü bir otelin 7. katında vereceklermiş, asansör ile 7. kata çıkmaya çalışıyorum, asansör arızalanıyor, merdiven ile çıkarken bir engelle karşılaşıyo­rum. Engeli aşmaya uğraşırken bayağı zaman kaybediyorum sonunda yedinci kata çıkmayı başarıyorum. Ancak ödülü erecek olanlar benim geciktiğimi, gelmeyeceğimi düşünrek gitmişler ve yine ödülü alamıyorum.

Bu olaylar olurken genelde yanımda birileri oluyor ama mücadele sırasında bana yardım etmiyorlar tam tersine bana bana yük oluyorlar. Dün gördüğümde annemle otelin 7. katından geri inmeye çalışıyorum asansör yine bozuk merdiven ile inerken 3. katta bir kadın bana engel oluyor, ben kadınla boğuşurken annem  bana bağırıp “kızım neden kadına mani oluyorsun, bırak işini yapsın, biz bekler yerleri silmesini bitirdikten sonra ineriz” diyor. Ben iyice çıldırıyorum “anne neden biz geçtikten sonra merdivenleri silmeyi düşünmüyor bu kadın” diyorum. Normal yaşamda yüksek bir binada oturuyorum, hiç asansör korkum olmadı. Lütfen yorumlayın. Bu rüyayı türevleriyle 5 yada 6 kez gördüm. Aralıklarla. Bunların manası nedir?

Rüyada ödül görmek yorumu

Sema merhaba, hakkında yeterli bilgi vermemişsin. Öğrenci misin? çalışıyor musun? anlaşılmıyor. Rüyada ödül almak, ödül aldığını görmek, ödül vermek, ödül verdiğini görmek her zaman hayırlıdır ve hayatın güzel bir şekilde devam edeceğine rivayet edilir.

Rüyada ödül görmek veya ödül kazanmak yaptığınız hayırlı ve iyi işlerin etrafınız tarafından ilgiyle izlendiğini ve çevrenizdekilerin takdirini kazandığınızı gösterir. İlginç bir şekilde siz ödül kazanmanıza rağmen ödülünüze kavuşamıyorsunuz ki bu sizin bir yerde bir hata (veya eksik) yaptığınızı ifade etmektedir. Bunu bir çok kez görmeniz ise bu hatanızı tekrarlamaya devam ettiğinizi belki de sizi çok sevindirecek, mutlu edecek bir şeye çok basit bir şey yüzünden ulaşamadığınızı anlatmaktadır.

Rüyanızda bir başarıdan dolayı bir ödül almak çok kazançlı bir işe alınmanız için arkadaşlarınız, iş ortaklarınız veya ev halkı tarafından size ısrarla istekte bulunulduğuna delalet eder. Sizin bir başka kimsenin başarısı için ona ödül vermeniz ise, sizin başka kimselere kazançlı bir ise girmeleri için teklif yaptığınıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir