Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ödül Töreni Görmek

Rüyada ödül töreni görmek neye delalettir?

Sevgili rüya tabircisi ruyama geçmeden önce şimdiden teşekkür ediyorum izninizle rüyama geçiyorum : rüyamda en önce tehlikelerle (tehlike çok yüksek yerler , havada bulunmak , bir ip köprü üstünde sallanmak ) dolu bir eğlence parkında buldum kendimi, halimden de memnundum, daha sonra ara sokaklardan birinde ilerlerken karşıma bir kadın çıktı bu kadın ikiz bir yaşlı ninelere bakıyordu, beni hızlıca alıp ninelerin yanına götürdü, yatalak olan kadınlar beni görünce biri kalkıp oturdu, sonra gözlerimin içine bakıp bana büyü yaptı, kaçtım oradan sonra sınıf arkadaşlarımdan iki kız ile karşılaştım, onlarda beni evlerine götürdü, benimle zorla beraber olmak istediler, yapılan büyü bu olsa gerek boyun eğmedim, arkadaşlarıma kaçtım, orada beni bir sure kovaladılar, sonra kendimi bir ödül töreninde buldum ama bir kız savaşçı olarak ödülü ben kazanmıştım tam o sırada benim baş düşmanım (oda kız bende ama rüyada ) benim evime geldi beni de çağırdı gittim bende sonra karşılaştık bana kendisini öldürmemi istedi sonra bende kılıcını çıkarıp ayakta iken boynuna vurdum, kesmedi hafif çizildi sonra bana dedi ki “senin gibi kılıcında mı ucuz” dedi, kendi silahını verdi, bende alıp vurdum boynuna , göğsüne ve karnına birçok kez sokup çıkardım, sonrasına ben eski halime geldim, vurduğum kız ise benim ablam oldu birdenbire, korktum kaçtım sonra meraktan geri döndüm öldü diye geldiğimde ev tamamen karanlıktı, ablam ise acıdan inliyordu ve aniden uyandım büyük bir korku içerisinde. 16, Erkek, bekar, öğrenci.

Rüyada ödül töreni görmek yorumu

Rüyada ödül töreni görmekDeğerli arkadaşım, görmüş olduğun rüya tam bir gençlik rüyası olup zihnindeki eğlence ve macera beklentilerini, karşı cinsi tanımak merakını, başarı ve beğenilmek ihtiyacını, içindeki korku ve endişelerini yansıtmaktadır ve bir mesaj vermemektedir. Dikkat edilirse rüyadaki unsurlar arasında bir bağ yok. Ben yinede bazı önemli unsurları açıklayacağım.

Rüyada eğlence parkı görmek veya eğlence parkında eğlendiğini görmek hayatınızdaki eğlence ve zevk için biraz kendinize zaman ayırmanız gerektiğini gösterir. Rüyada ödül töreni görmek rüyayı gören kişinin bilinçaltındaki beklentileri ifade eder ve diğer unsurlarla birlikte anlam kazanır. Ödül törenine katılmak kişinin gerçek hayatta kendine örnek almak istediği veya başarılarına hayran olduğu birileri olduğunu temsil eder. Ödül töreninde ödül aldığını görmek iyileşme, içindeki karamsar ruh halinden kurtulma, aydınlanma, içsel gelişim ve zenginlik beklentilerinin sembolüdür. Bu rüya alternatif olarak negatif bir mana da taşıyabilir, hırslarınız ve günah olarak anlamlandırdığınız davranışlarınız bu rüya ile açığa çıkabilir. Törende birine ödülünü verdiğini görmek kişinin hem gönül macerasında hem de çalışma yaşamında başarılı olacağı, etrafının itibarını kazanacağı, şanslı ve mutlu olacağı bir yaşam evresine girdiğini gösterir ve bu dönemi iyi değerlendirerek karşısına çıkacak imkan ve kaynakları doğru kullanıp, başarının tadını çıkarmak gerektiğine delalet eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar derinlerde gizli duran bazı korkuların açığa çıkmasıyla senin nasıl olumsuz etkileyebileceğine örnek olup, bu korkularla yüzleşip onlardan kurtulmaya işaret olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir