Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Odun Kesmek

Rüyada odun kestiğini görmek ne demektir?

Merhaba, Rüyamda bir ormanda bir arkadaşımla ( kim olduğunu hatırlamıyorum ) beraberdik. Arkadaşım sanırım odun kesiyordu. Ben arkadaşımla muhabbet ederken biraz ileride 2 ağaca bağlanmış bir hamak, bu hamakta yatan bir çocuk ( muhtemel 7, 8 yaşlarında ) ve çocuğun boğazına hamağın ipini sardığını gördüm. O an hiç umursamadım ve biri daha intihar ediyor diye düşündüm.

Sonrasında insanlık namına ( çocuğun kendini asmasından etkilendiğim için değil ) çocuğa doğru koşmaya başladım fakat ben koşarken çocuk can çekişiyordu ve ben yetişemeden çocuk hareket etmez oldu ve öldüğünü anladım. Yanına iyice yaklaştığımda çocuğun annesi yanıma geldi ve ağlamaya başladı, fakat o sırada çocuk hayata dönmüş ve kusmaya başlamıştı. Kusmuğunda gördüğüm kırmızı tarifsiz şeyler bulunuyordu ve annesine “çocuğunuz kan kusuyor” dediğimde onun kan olmadığını söyledi ve uyandım.

Takma isim : Cenk
Yaş : 23
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Öğrenci
Ruh haliniz : Normal

Bu sıralar bu şekilde farklı rüyalar görüyorum ve ilk kez nedenini öğrenmek istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Rüyada odun kesmek neye yorumlanır?

Cenk merhaba,

Bu ilginç ve değerli rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Rüyanla birlikte gönderdiğin Google plus sayfanda sitemizi beğenmiş olsaydın daha çok sevinecektim. Sanıyorum bu alışkanlık toplumsal bedavacılık alışkanlığımızın bir yansıması. Sizlere emek veriyoruz, zaman harcıyoruz, bunun karşılığında sitemizi destekleyin diyoruz, ama nafile. Sonuçta sitemizdeki yazıları bire bir kopyalayarak yayınlayan ahlaksızların sitelerine yanlışlıkla dahi uğrayıp, kandırıldığınızı anlayıp sinirleriniz bozulacak.

Rüyanızın ana unsurlarını aşağıda sıralıyorum. Mesajı kendiniz tespit etmelisiniz.

Rüyada orman görmek, işlerini yoluna koymak için bütün zorlukları aşmaya yorumlanır.

Odun kesmekodun kırmak ise içinizde yanan tutku ve libidoyu simgeler. Sizin bir dönüşüm geçirmekte olduğunuzu ve dönemde aşırı duygusallık içinde olduğunuzu simgeler.

Rüyada intihar eden birini görmek, intihara kalkışan kişiyi tanıyorsanız o kişi için endişeleri vurgular. O kişinin özellikleri ve niteliklerini göz önünde bulundurun ve hangi konuda endişe duyduğunuzu tespit edin şeklinde yorumlanır. İntihar eden kişiyi tanımıyorsanız o zaman bu rüya kısa sürede bir çok sorunla karşılacaksın demektir.

Rüyalarda kan kusmak kimi sırların aydınlanmasını, gizli olan şeyleri açığa çıkarmaya yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kusmak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Odun Kesmek” için 2 yanıt

Rüyada odun kırmak
Rüyamda komşularımdan biri kapısının önünde odun kırıyordu. Bende onlara yardım ediyordum. Daha sonra aşık olduğum kız pencereden çıktı bize baktı ve tekrar içeri girdi ama pencereyi kapatmadı. Bende o an üzülmüştüm içeri girdi diye, rüyada olmama rağmen. Fakat daha sonra pencereye baktığımda, beni gizliden izliyordu. Pencerenin camının yansımasından gördüm beni izlediğini. Ne anlama geliyor çok aradım ama bulamadım.
Rahman ALAN, 16, Erkek, Bekar, Öğrenci, mutsuz

Rüyada odun kırmak ise içinizde yanan tutku ve libidoyu simgeler. Sizin bir dönüşüm geçirmekte olduğunuzu ve dönemde aşırı duygusallık içinde olduğunuzu simgeler.
Rüyada aşık olduğu kişiyi görmek, sizin kendinizle barışık olacağınız, olaylara iyi tarafından bakıp, huzur ve mutluluk bulacağınız bir döneme girdiğinizi temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir