Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Odun Parçaları Görmek

Rüyada odun parçaları neye işarettir?

Merhaba, ben rüyamda balkonda duruyordum. Sonra aşağıya baktığımda bir kedi bana küçük odun parçaları atmaya başladı. Bende onları geri atmaya çalıştım. Yanımda abimde vardı. Ayrıca kedinin sırtında da derin bir yara vardı. Bu rüya ne anlama geliyor? Kötü bir rüya diye çok kafama takıldı. 22. 05. 2012 / 15:42 tarihinde gönderilmiş

Rüyada odun parçaları görmek yorumu

Merhaba, Rüyada balkon görmek Arzu, Yüksek statü, Prestij, Sosyal çevreyi simgeler. Sizin prestij ve yüksek statü aradıgınız anlamına gelir. Ayrıca, sosyal çevrenizi genişleteceğiniz, yeni insanlarla kuracagınız diyalog ve bağlantıları işaret eder. Balkonda abinizin yanınızda olduğunu görmeniz onun sizi hep destelediği, desteklemeye devam edeceğini simgeleyebilir. Bakınız balkon rüya tabiri.

Rüyada kedi görmek bağımsız ruh halini, kadınsı seksapeliteyi, yaratıcılığı ve gücü ifade eder. Bakınız kedi rüya tabiri. Rüyada kedinin size odun parçaları atması aslında sizin gerçek hayatta daha canlı, daha aktif olmanız gerektiğini ve bunun için bir şeyler yapmanızı tavsiye etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir