Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Odunluk Görmek

Rüyada odun konulan yer görmek ne demek?

İyi günler ben rüyamda babaannelerin odun koydukları yerin önünde oturur vaziyette ölmüş beyaz bir fare gördüm, yalnız fare sevimli diye kıyıp atamadım, daha sonra küreğe koydum, götürecekken fare yere düştü, daha sonra 10 yasında olan küçük kardeşim eline aldı ve attı, ben ise ona “elini yine yıka” diye bağırıyordum. Şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için .

Rüyada odunluk görmek tabiri

Kübra merhaba, gördüğün rüyanın üç ana unsuru var; odunluk görmek, ölmüş fare görmek ve kardeşini görmek. Rüyada odunluk görmek  rüyayı görenin doğru yolda olduğunu ve güzel amelleri sayesinde dini bakımdan her geçen gün zenginleşip, yaşam sevincinin, hayat enerjisinin artacağına her geçen gün arttığının göstergesidir. Rüyada odun konulan yer görmek aynı zamanda görenin her türlü dilek ve isteklerinin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, bereket ve bolluğa kavuşacağına yorulur.

Rüyada odunluktan odun almak rüya sahibinin hem bu dünya hemde ahiret yaşamında birçok güzellik ve hayra kavuşacağına ve kendisini mutlu hissedeceği nimetlere kavuşacağına işaret ederken öte yandan üzüntü yaşayan için sevince, borçlu için borcunu en kısa zamanda ödemeye, bir dileği olan için bu dileğinin gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada odunluğa odun koymak ya da odun istiflemek genel anlamda kayıpların telafisini temsil eder. Yaşanmış bir maddi kaybın kısa süre zaman içinde telafi edileceğini, kişinin kayıp ettiği imkanlara yeniden kavuşmasına ve tekrar eski güzel yaşamına dönmesine rivayet edilir. Bolluk, bereket, varlık ile açıklanır.

Rüyada ölmüş bir fare görmek insanın iç dünyası, vicdan muhasebesini simgeler, yaptığı bir hatadan dolayı vicdan azabı çektiği anlamını taşır. Rüyada ölü fare görmek yorumunda en önemli mesaj ise yapmanız gerekenleri yapıp bu vicdan azabından bir an önce kurtulup aynı şeyi tekrarlamamaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada erkek kardeşini görmek müjde, güzel bir haber almak anlamına gelir, kendini güvende hissetme isteğinin gerçekleşeceğini işaret eder. Kardeşinin ölü fareyi atması aslında sizin korkularınızı üzerinizden atmanızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir