Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Ofiste Çalıştığını Görmek

Rüyada ofiste çalıştığını görmek neye işaret eder?

Merhaba. 2 sene öncesine kadar çocukluktan başlayan ve 7 sene süren bir ilişkinin ardından nişanlılık yaşadım. Sonra olmadı ve nişanlılığa son verdik. Şimdi 7 aylık bir ilişkim var. Rüyama gelecek olursak.

Rüyamda ofiste çalışıyorum. Kısa süreli toplantı için patronun odasına gidiyorum ve masama döndüğümde masamın önünde bir yazıcı görüyorum ve yazıcıdan sürekli A1 ebadındaki sayfalarla bir şeyler yazdırılıyor. Yazıcının A1 ebadındaki sayfayı yazdırmaya özelliği olmadığını olsa bile zaten yazıcının kağıt kasetinde sadece A4 ebatında kağıt olduğunu nasıl yazdırabildiğini düşünürken ardı arkası kesilmeyen yazdırılmış kağıt tomarlarına şöyle göz ucuyla bakıyorum. Kağıtlarda eski nişanlımla çekilmiş olduğumuz gerçekte var olan nişan fotoğraflarımızı görüyorum. Ama rüyamda şuan ki erkek arkadaşımla evliymişim.

Telaş ediyorum etraftakiler yanlış anlayacak diye, hemen onları toparlıyorum. Aynı odada çalıştığımız bir iş arkadaşım (erkek) bana ben toplantıdayken onun gibi daha bir sürü geldiğini ama onun başkaları görmesin diye köşede yerde çöp gibi toplayıp bıraktığını söylüyor “bak şurada da var bayağı” diyor. Hepsini bir alıp kağıt dönüşüm kutularından birine atıyorum. Neyse ki yazdırma isi bitiyor. Benimle konuşmaya cesaret edemediği ve aklımı karıştırmaya çalıştığı için faks çektiğini düşünüyorum eski nişanlımın. Umursamayıp yerime geçip çalışmaya devam ediyorum. Neticede ben artık evliydim ve böyle şeylere ayıracak vaktim yok diye düşündüm.

Posta ile benim adıma gönderilmiş bir mektup alıyorum aynı dakikalarda. Mektuba baktığımda sayfanın sağ üst köşesinde nişanlıyken taktığım nişanı attıktan sonra erkek tarafına iade ettiğim yüzükleri kağıda bantlanmış halde görüyorum. Sol üst köşesinde ise ufak bir çiçek bantlanmış. Mektupta evlenmiş de olsam onların bana ait olduğu bende kalması gerektiği yazıyor. Evlendiğim kisi hususunda seçimimin yanlış olduğunu, eğer istersem yol yakınken vazgeçebileceğimi beni hala sevdiğini yazmış. Bunu da önemsemiyor kenara koyup çalışmaya devam ediyorum. Ama o mektubu çöpe atmadığım için şaşırıyorum da.

Rüyada ofiste çalıştığını görmekBu rüyayı gördüğüm gecenin öncesinde kendisini düşünmek bir yana dursun kendisi aklıma bile gelmemişti. Nedir bu rüyanın anlamı. Yorumlayabilirseniz sevinirim.
Takma isim : Nurum
Yaşınız : 23
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bayan
Mesleğiniz : Özel sektör
Ruh haliniz : Normal

Rüyada ofiste çalıştığını görmek nasıl yorumlanır?

Nurum Merhaba. Batı kültürlerin rüyaların kişinin ruh halinin yansıması olduğu söylenmektedir ve yapılan analizler, eldeki gözlemler bunun büyük ölçüde doğru olduğunu göstermektedir. Gördüğünüz rüya eski sevgiliniz ile aranızda her şeyin tam olarak bitmediğini ve özellikle sizin anıların etkisinde henüz çıkamadığını göstermektedir. Lütfen vaktiniz olursa rüyada eski sevgiliyi görmek rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

Rüyada bir ofiste çalışmak rüyayı gören kişinin sahip olduğu ruhsal ve yaratıcı enerjinin farkına varıp, onları yararlı işlerde kullanması ve hedeflerine ulaşıp mutlu olması gerektiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ofiste Çalıştığını Görmek” için 2 yanıt

Merhaba rüyamda yeni ofis eşyaları alıyorum ama ofisimi evime kuruyorum, modern tablolar ve duvara monta raflar, yalnız ofisimi yatak odası yapıyorum ve kızımın odasinda beraber oluyor yatagimiz. Ruya buya üst katimda iş yerim varmış bende patronun yanında masa kurmuyor alt katta evime kuruyorum. Esyalarimin dolaplarini patronum duvara Monte ve dizayn yapıyor. Bunları yaparken yeni kumaş kataloglar geliyor kocaman koli ile ben kataloğa bakıp bunları iyi ki seçmiş çok satacak kesin sipariş gelecek diyorum. Teşekkür ederim.

Gönül merhaba, rüyanız sahip olduğunuz ancak bir sebeple bugüne kadar kullanmadığınız ( farkında olmamak veya ihtiyaç duymamak gibi bazı sebeplerle) yaratıcı gücünüzü kullanmaya başlayarak hayatınızda yeni bir sayfa açacağınızı ve bu dönemde her şeyin daha iyiye gideceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir