Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ofiste Fare Görmek

Rüyada ofiste fare neye işarettir?

Rüyada ofiste fare görmekMerhaba. Gerçek Dünyada iş yerinde çalışma başlangıcı yaptığım ama saygısızlığı yüzünden çalışmadığım arkadaşımın ofisinde.

Rüyada Arkadaşım, yanında tanımadığım biri ve ben varken büyük bir fare görüyorum pencere kenarında duran, fare birden kaçıyor arkadaşım tarafına (kapı tarafına) ve oradan bana tekrar geliyor, ben ayakla vuruyorum kapıya doğru gidiyor ve tam hatırlamıyorum çıkarıyorum/çıkarıyoruz kapıdan, Arkadaşım fare için tenis filesine benzer ağa zehir sürüyor ve başka bir oda duvarına tabana yakın, duvara asılı/dayalı yerleştiriyor.

Daha sonra aynı ofise ben tekrar giriyorum ama anahtarım yok nasıl girdiğimi düşünürken, kapı girişinde sağ da kalan odada ki ağ aklıma geliyor bakarken yerde hasta/zehirli, zor hareket eden büyük fareyi görüyorum, fare rengi kırçıllı boz gibi (griye daha yakın kahve) kurt post rengini de çağrıştırıyor (önce ki fare de aynı renkti), fareye yönelince bazen zorlanarak bazen seri benden kaçıyor, kovalarken banyoya giriyor, çamaşır yıkayacakmışım elbisem olan leğene giriyor çıkıyor, oradan yatak olan bir odaya giriyor yatak üzerinde çantam eşyalarım var onların içine giriyor çıkıyor ve nihayetinde kapıya getiriyorum ama çok zor dışarı çıkarıyorum, çıkardığımda da kapıyı kapatamıyorum, bakınca kuyruğunun sıkışmış olduğunu görüyorum, kapı cam, kapamaya çalışırken de fare ayağa kalkmış bana doğru oda kapıyı itiyor sanki, kuyruğunun sıkıştığını fark edince, fare de benle fark ediyor ve kapıyı alttan kaldırıyor (tahtayı aralamak için bir şey sokulduğunda çıkan sesle) kuyruğunu kurtarmak için ve rüya bitiyor.

Rüyada ofiste fare görmek yorumu

Emircan merhaba, görmüş olduğun rüya aslında bir fare görmek rüyası olup, genel olarak senin içinde bulunduğun kendine güvensizlik duygusu ya da yaşamakta olduğun kendini değersiz görme alışkanlıklarını ifade etmekte, farenin büyük olması ise çevrenizdeki birilerinin sıkıntılarının senide olumsuz etkilediğini ancak buna senin meydan vermemen gerektiğini temsil etmektedir. Detaylı bilgiyi rüyada fare görmek sayfasında inceleyebilirsin.

“Rüyada Ofiste Fare Görmek” için 2 yanıt

Küçük fare öldürmek
Rüyamda bir küçük fare görüyordum, onun eşyalarıma zarar vereceği korkusuyla öldürdüm. Sonra işyerindeki müdürümüzü gördüm, beni güvenlikten alıp resepsiyonist yapacağını söylemişti, üstümdeki kıyafetleri değiştirmemi söyledi, hatta bir tane ten rengi çorap almıştı. Ben önce istemedim kızacağını anlayınca kabul ettim memnun oldu.

Burcu merhaba, rüyada fare öldürmek kişinin çevresinde ona hoş duygular beslemeyen art niyetli biri olduğunu ve bu kişiden gelecek kötülüğü karşılayabilecek donanım, akıl ve zekaya sahip olduğunu ifade eder. Müdürü görmen ve onunla geçen olaylar ise iş yaşamında bazı sorunlar yaşadığını yansıtmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir