Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Oğlak Görmek

Rüyada oğlak görmek ne demektir?

Rüyamda oğlak sürüsü gördüm. Ailecek denizdeyiz ve 2 oğlum, eşim, ben belimize kadar suyun içindeyiz, daha sonra önümüzden bir oğlak sürüsü geçiyor, fakat oğlaklardan bir tanesi bir mısır tarlasına doğru gidiyor, mısır tarlası üstüne siyah dumanlar iniyor ve ben tedirgin oluyorum “oğlagı yutacak siyah duman” diye ve denizden çıkıp o tarafa doğru gidiyorum, salavat çekerek gidiyorum siyah dumanların üstüne, ben salavat çektikçe siyah dumanlar kalkıyor, yavaş yavaş ve oğlak mısır tarlasının içinden çıkıp sürüye geri karışıyor. Yorumunuz benim için önemli, şimdiden çok teşekkür ediyorum, ben normalde çok rüya görmem, görsem de unuturum, siteniz dikkatimi çekti ve sizin gibi ilimle uğraşan birinin rüyamı yormasına çok sevinirim.

Takma isim : sudaye
Yaşınız : 29
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : mutlu
Anahtar kelime : siyah duman, mısır tarlası, denize girmek, oğlak sürüsü

Rüyada oğlak görmek neye yorulur?

Rüyada oğlak görmekMerhaba, normalde rüyada oğlak görmek evliler için çocuk sahibi olmaya, bekarlar için oğlak burcundan biri ile tanışmaya, karşılaşmaya işaret eder. Oğlak sürüsü görmek bir toplulukla ilgili ait olma duygularınızda bir gelişme , iyileşme işaretidir. Bu aile olabilir, arkadaş grubu olabilir.

Bana göre gördüğünüz rüya, ait olduğunuz bir grupta (büyük ihtimalle aileniz) grup üyelerinden biri hakkında derin endişeler taşıdığınızı, onun hakkında, onun başına bir şey geleceği yönünde kaygılarınız olduğunu ancak dikkatiniz ve manevi gücünüz sayesinde bu tehlikenin ortaya çıkmadan sizden (ondan) uzaklaşacağını simgelemektedir.

İlave bilgiler

Rüyada kesilmiş oğlak görmek doğu kültürlerinde sizin ya da tanıdıklarınızdan birinin çocuğunun öleceğine işarettir şeklinde yorumlanır.

“Rüyada Oğlak Görmek” için 6 yanıt

Rüyada konuşan teke görmek
Rüyamda önceden kurbanda kestiğimiz tekemizi görüyorum sürekli. Beni kovalıyor ve süsüyor. Ondan kaçmaya çalışıyorum ama kurtulamıyorum bir türlü ve hayvan konuşuyor, bir şeyler söylüyor sinirli olduğu belli ama ne dediği anlaşılmıyor.bu rüyayı sürekli görüyorum ve artık korkmaya başladım. yorumlarınız için simdiden teşekkürler.
rüya, 23, Kadın, Bekar, Öğrenci, bu rüyayı gördükten sonra her uyandığımda korktuğumu hissediyorum

Rüyada teke görmek, erkek keçi görülmesi hayatınızdaki inatçı bir erkeği işaret eder ve onunla sadece tatlı dil kullanarak anlaşabileceğini gösterir. Bu arkadaşın, sevgilin, baba veya ağabey olabilir.
Rüyanın devamında gelişen olaylar ise onunla anlaşamama korkusunu hep üzerinde taşıdığını göstermektedir.

Rüyamda bir dağın önünde oturmuşum sıkıntılı görünüyorum, siyah bir oğlak beni güldürmek için oyunlar yapıyor. Bu arada sırtımda bir ayı yavrusunun pençesini hissediyorum, dönüp ayı yavrusuna bakıyorum ve o anda uyandım. 67, Kadın, Dul, Emekli, endişeli

Rüyada dağ görülmesi genelde hayra yorulur, gerçek yaşamda yükselme, ilerleme, mevki ya da kazancında artış gösterir. Dağın önünde oturmak bu sayılan konularda bir bekleme, ara vermeyi işaret eder. Rüyanızda gördüğünüz sizi güldürmeye çalışan siyah oğlak ise sizi durgunluğa iten sebebi araştırmanız gerekiyorsa yakınlarınızdan destek almaya yorumlanır ( küçük yaştaki yakınlar; torun, yeğen gibi)
Rüyada ayı yavrusu görmek, yavru ayılar yine bir düşmanınızın ya da sizi kıskanan biri olduğunu ancak size zarar vermeyeceğini, veremeyeceğini simgeler. Rüyanızdaki ayı yavrusu aynı zamanda yaşamı keyifli hale getirmek, gereksiz üzüntüler yaşamamak için masum veya önemsiz gibi görünen ileride size sıkıntı çıkarabilecek şeyler hakkında da uyanık olmak gerektiği şeklinde yorumlanır.

Merhaba rüyamda cevre yolu gibi bir yerde yürürken birden çok büyük bir oğlak sürüsü çevre yoluna dolusuyor. Bir yerden kaciyorlar ben aralarında kalıyorum oglaklarin bazıları küçük bazıları yetişkin ama çok fazlalar. Ben onlara zarar vermemek için kenara çekilmeye çalışırken gökten çok şiddetli bir şekilde tuz yağmaya başlıyor ve Oğlaklar tuza batiyorlar ölüyor bir çok oğlak özellikle yavru Oğlaklar.çok üzülüyorum ve ölen yavru Oğlaklara basmamaya çalışarak oradan çıkmaya çalışıyorum ama canlı Oğlaklarla ölü Oğlaklar arasında kalıyorum. 25 yaşındayım bekarım isim yok şu anda ruh Halim de istediğim işe yerleştikten hemen sonra sevgilimle evlilik planimiz var bu sürekli kafamı meşgul ediyor. Yorumlarsaniz sevinirim.

Şeyma merhaba, rüyada oğlak sürüsü görmek bir toplulukla ilgili ait olma duygularınızda bir gelişme, iyileşme işaretidir. Bu aile olabilir, arkadaş grubu olabilir. Rüyada gökten tuz yağması iyi bir rüya değildir, geçim sıkıntısına, mahsulde verimsizliğe rivayet edilir. Bu bilgiler ışığında gördüğün rüyanın şu an için olumlu mesaj verdiği söylenemez, bir takım sıkıntılar yaşandığını ve bir süre daha devam edeceğini, ondan sonra rahata ereceğinizi işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir