Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Oğlan Çocuk Doğurmak

Rüyada oğlan çocuk doğurmak neye işarettir?

Hayırlı akşamlar ve şimdiden teşekkürler yorumunuz için, rüyamda bir hastahane koridorundayım kalorifer peteğinin yanında bebek tulumu yıkadığımı görüyorum, yıkıyorum tulumu. Giyilsin diye bana birisi vermiş, güya bende yorumda bulunuyorum “olsun daha yepyeni bizde amcamın eskileri ile büyüdük” diye, sonra yıkadığım tulumu kurusun diye kalorifer peteğine asıyorum, sonra birden ne bir sancı ne bir hamilelik belirtisi olmaksızın ve doğum anını yaşamadığım halde elimde bir oğlan çocuğu buluyorum, çocuk tertemiz ona o tulumu giydiriyorum ve kundağa saracak iken başucumda büyük abimin eşini yani yengemi görüyorum, bana “bebeğin çok büyük doğmuş, yiyenin daha küçük doğmuştu” diyor.

Ben bebeği kundaklamayı bitiriyorum tam içimde bebeği sevme hissi oluşmuşken yengeme ayıp olmasın diye bebeği yengeme veriyorum, yengem de hiç heyacan ve sevinç belitisi yok sanki olağan bir gün gibi bende öyle davranıyorum ama içimde huzur var, yengem duvara yaslanmış ayaklarını uzatmış bebek elinde bende karşısında kalorifer peteğine yan yaslanmış sohbet etmeye başlıyoruz, yengem diyorki “abinde bana eve badana yap deyip duruyor, işi bıraktım evde oturuyorum ya bana sürekli iş yaptırmaya çalışıyor” diyor. Ben ona karşılık ne dediğimi hatırlamıyorum ama daha sonra karnımı ona gösterip “bak, çok çabuk gitti doğum kilosu, hiç doğurmamış gibiyim” yengemde onaylar vaziyette bir şeyler diyor, sonra başka hatırlamadığım şeylerden konuşuyoruz, sonra benim dediğim bir şeye karşılık bebek bana yanıt veriyor, konuşuyor, sanki büyümüş te küçülmüş bir vaziyette yanıt veriyor hemde ben enteresan bir haldeyim hem normalim hem sasırıyorum, yengem tam emin değilim ama “bebek konuşuyor” diyor bana sonra uyandım şimdiden çok teşekkürler tekrardan. Gönderen: Perihan

Rüyada oğlan çocuk doğurmak yorumu

Perihan merhaba, rüyanız ailenizde bir büyümeyi gösteren hayırlı bir rüyadır. Bu büyüme ev almak, eşya almak gibi maddi anlamda da olabilir, ailenize yeni bir bebek katılması, sevdiğiniz birilerinin aileye katılması anlamında da olabilir.

Rüyanız aynı zamanda bu gelişmelere çok şaşıracağınızı, aklınızdan daha önce hiç geçirmediğiniz için şaşkınlık içinde sevinç yaşayacağınızı ifade etmektedir. Bu arada aman dedikodudan, dedikoduculardan uzak durun. Rüyanın unsurları: hastahane koridoru, kalorifer peteği, bebek tulumu, çamaşır yıkadığımı , hamilelik, dogum, oğlan çocuğu , bebek kundaklamak, konuşan bebek, bebeğin konuştuğunu, bebekle konuşmak, erkek çocuk, erkek bebek doğurduğunu görmek

“Rüyada Oğlan Çocuk Doğurmak” için 5 yanıt

Rüyamda 2 tane yeni doğmuş erkek bebek gördüm bir tanesi komşumuzun oğlunun kucağında konuştu fakat diğeri konuşmadı. Bu rüyanın tabirini çok merak ediyorum kısaca anlattım ama olur inşallah .

Rüyamda doğum yapmışım ben evli değilim eşimden ayrılım bana kızın oldu dediler ama gittim baktım oğlan çocuğu, pipisini de gördüm, saçları simsiyah anneme götürdüm “sen evli değilsin bu bebek nasıl oldu” dedi ama ortada hiç bir şekilde baba falan yok, sadece doğum yapmışım, sonra dolmuşa bindik, bebeği annem veya babam aldı kucağına, ben bebeğe bez kıyafet almak için dolmuşdan indim, bebek bana baktı ve güldü ama bebek çok tatlıydı, çok güzeldi dişi yoktu, bu kadar şimdiden teşekkür ederim.

Bircan selam, rüyanızın ana teması evli olmadığı halde bebek doğurmak olup bu iki şeyi işaret edebilir. Birincisi gerçek yaşamınızda özgür yaşadığınızı ve bundan memnun olduğunuzu, özgürlüğünü kaybetmeyi düşünmediğini işaret eder. İkincisi ise sorumluktan hoşlanmayan karakter yapısına sahip olduğunuza da delalet edebilir. Lütfen bebek sayfasını da inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir