Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Oğlan Çocuk Görmek

Rüyada oğlan çocuk görmek ne demektir?

Rüyada erkek çocuk görmekRüyamda erkek çocuğum olduğunu gördüm. doğum anını görmedim. ilk doğduğunda annem yanımdaydı, bir sure bana göstermediler, sonra gördüğümde biraz buyumustu. çocugun babasının eskı erkek arkadaşım oldugunu düşünüyordum ve çocuk yuzunden onunla evlenmek zorundamıyım şimdi diye üzülüyordum, çocugumun yalnız buyumemesı ıcın ama çocugumu cok sevıyordum. annemler ıse bana kırgındı böyle bır durumdan dolayı.

Misafirlikte akrabalar sorduğunda benim cocugum dıyordum cekinerek. etraftakı çocuklarla kıyasladığımda, kendı çocugum ordakı çocuklardan cok daha tatlıydı. eskı erkek arkadaşım esmer ama çocugum beyaz tenlı ve kumral kıvırcık saçlıydı. ne resmı oldugunu bılmedıgım bır takım resimlerı almak ıcın dışarı cıkmam gerekıyordu, onu evde bıraktım ve mınıbusle basladıgım yolculuk çok uzun surecek gıbı geldıgı ıcın yarı yolda ınıp yürümeye basladım ama baktım kı cok uzak.

Dönusum daha gec olucak diye ne gerek var gerı doneyım, cocugumla telefonumdanda resmımızı cekebılırım dedım ve onu evde yalnız bıraktığımı hatırlayarak bir an önce gerı dönmeye çalıştım. bilmediğim bir mahalledeydim ve bilmedıgım bir fotografcıya gıdıyordum ama gideceğim yolu bılıyordum. bu sayede uzun oldugunu anlayıp donmek istedim ama dönemeden uyandım. Teşekkürler,iyi çalışmalar.

Kimden: svetla
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 24
Medeni Durumunuz: Bekar
Anahtar kelimeler: erkek çocuk sahibi olmak, yolculuk

Rüyada oğlan çocuk görmek yorumu

Rüyanızda bir çok olay geçmekte ancak ana tema oğlan çocuk sahibi olduğunu görmeniz olup, Erkek çocuk doğurmak, bozulmamış temiz ahlakınızı dahada ileri noktaya taşıyacağınızı simgelerken aynı zamanda rüyada bir oğlan doğurduğunu gören kimse, sevinir, hasta ise şifaya kavuşur. Detaylı bilgiyi çocuk sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Oğlan Çocuk Görmek” için 2 yanıt

Ben Yusuf, rüyamda eşimin kucağında 2-3 yaşlarında erkek çocuğu vardı ve eşimle çocuğumu öptüm ve yanlarından ayrıldım ne anlama gelir.teşekkürler.

ruyamda 1 erkek cocugu gordum 1-2 yasında. esımın kucagında oturuyor cok sukur cocugumuz oldu dıyor. ben sevınıyorum ama ıcımdende bu cocugu ben dogurmadım kı dıyorum…. ruyamı yorumlarssanız cok sevınırım. hayırlı cumalar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir