Rüyada Öğle Ezanı Görmek

Rüyada öğle ezanı duymak nedir?

Rüyada öğle ezanı görmekDün gece rüyamda arkadaşımla yürüyüş yaparken, gökyüzünde gündüz vakti hava gayet aydınlıkken öğle ezanı okunduğunu duydum, daha sonra bembeyaz bulutların arasında büyük kanatlı beyaz bir melek gördüm. Meleğin çocuksu, çok masum, duru bir yüzü vardı, boynu büküktü, ezan sesini dinliyordu. Meleği yanımdaki arkadaşında görmesini istedim, “bak ne güzel” diye ona da gösterdim o sırada uyandım. Yorumlamanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

Kimden: gökkuşağı
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 37
Medeni Durumunuz: Evli
Anahtar kelimeler: kanatlı melek

Rüyada öğle ezanı görmek yorumu

Rüyada ezan sesi, ezanın sesini duymak, başarılı sağlıklı, mutlu olacağınıza işarettir. Rüyada öğle ezanı görmek, öğle ezanı okunduğunu görmek idealist düşünceleri ifade eder. Amaç ve arzularını gerçekleştirmek doğru yolda olduğunuzu, çalıştığınız iş veya projede başarı elde edeceğinizi gösterir

Rüyada melekler İyilik, Saflık, Koruma, Kutsallık, Rahatlık ve Teselli anlamlarını simgeler. Bu rüyada meleklerin size aktarmaya çalıştığı mesaja dikkat edin. Bu mesajlar daha fazla tatmin ve mutluluk, doğru bir haber olarak ifade eder. Aynı zamanda ruhun alışılmadık bir bozukluğuna, kötü kalpliliğe, kötü faaliyetlerin bir sonucu olarak ta bu rüya görünebilir. Lütfen ezan rüya tabiri sayfasını da ziyaret ediniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir