Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Oğluna Bıçak Batırmak

Rüyada oğluna bıçak batırmak neye delalet eder?

İyi günler eşim bu sabah rüyasında oğlumu yerde yatarken görmüş, başında bir sürü kisi varmış, sarıklı cübbeli erkekler, normal erkekler, kapalı kadınlar. Eşime bıçak veriyorlar “oğlunun sırtına bu bıçağı batır iyileşecek” diyorlar, eşim batırıyor, sonra oğlumu bir yere yatırıyorlar, bizim evin ilerisinde şehitlik var çadır kurmuşlar oğlumu yüksek bir yere yatırmışlar bende abdest alıyormuşum.

Oğlum bağırıyordu “anne” diye, batırdığımız yerler morarıyordu, bir anda başı düşüyordu, eşim bana diyor ki “oğluma bir şey oluyor” ben ise donup bakmıyor muşum, “merak etme o iyileşecek” oğlum kıvranıyor, her yeri morarıyor, birden uyanmış eşim, anlamı nedir acaba? acil dönüş yapar mısınız?

Rüyada oğluna bıçak batırmak nasıl yorumlanır

Rıdvan merhaba,

Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı gibi ve düzgün cümleler ile gönderin. Aslında rüyanızı silip, cevaplamam gerekirdi, anlaşılır hale getirmek için inanın en az 3 – 4 rüyaya yanıt için kullandığım zamanı harcadım. Bunu rüyasından büyük panik duymuş birisine yardımcı olmak için yaptım.

Gördüğünüz rüya evladınız hakkında derin endişeler duyduğunuzu göstermektedir. Bir baba veya annenin evladı hakkında endişe duyması gayet normaldir ancak bu endişe kabusa dönüşürse gerekli tedbirleri almalı, endişeleri makul seviyeye getirmelidir. Sanıyorum bu rüyaya son günlerde yaşanan ve hepimizi derin üzüntülere sokan bebek ve çocuk ölümleri sebep oldu.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bıçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Oğluna Bıçak Batırmak” için bir yanıt

Rüyada oğlunun bıçaklandığını görmek
Rüya benim değil annem görmüş en yakın arkadaşlarımdan biri ben arkam dönük ayakkabımı bağlarken beni bıçaklayacakmış, annem arkadaşımın elinden bıçağı almış “ne yapıyorsun sen, senin adın ne” demiş, arkadaşım “Selman” demiş ve boyunu posunu annem bana tarif etti, ismi de tuttu annemin gördüğü kişi en yakın arkadaşım Selman idi, bu rüyanın yorumu nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir