Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Oğluna Kız İstemek

Rüyada oğluna kız istediğini görmek neye çıkar?

Merhaba ben 25 yaşında öğretmen bir bayanım ve bekarım. Rüyamda ailem ile birlikte benim yatak odamın kapısından beyaz bir yola çıkıyoruz. (Yol mankenlerin yürüdüğü podyuma benziyor) yolun sonundaki bir kapıdan içeri giriyoruz. Girdiğimiz yer gerçek hayatta görüştüğüm erkek arkadaşımın evi. İki aile birlikte oturduktan sonra beni oğullarına istiyorlar.

Sonra benim annen itiraz ediyor ve bağrış çağrış o evi terk ediyoruz. Geldiğimiz yoldan yine benim yatak odama geri dönüyoruz. Annem odamın kapısına açılmaması için gardolabı ve şimdi hatırlayamadığım birkaç eşyayı dayıyor.

Rüyada oğluna kız istemek yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüya özel yaşamınızı gizli tutmak istediğinizi ifade etmektedir. Alternatif olarak gerçek hayatınızda kişiliğinizin gelişmesine paralel olarak daha sıcak, daha samimi dostluklar, arkadaşlıklar kurmak istediğini gösterebilir. Bu konuda kız istemek rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Oğluna Kız İstemek” için 2 yanıt

Rüyam da babam ve abimle kız istemege gittik kızla anlaştık ve bir birimizi tanımıyoruz ama bir birimizi seviyoruz evleniyoruz

ben 26 yasındayım, ruyamda annem bana bir kız bulmus, evlendirmek için ama ben istemiyorum, kız evde kalıyor, biraz ben rahatsız oluyorum, dısarı falan cıkıyorum, istemememin sebebi aslında sevdiğim kız var ve ben ondan bayadan beri haber alamıyorum onu beklıyorum, gercekte de tabi ruyadada öyle dusunuyorum, neyse annemın buldugu kız sonradan sorun cıkarıyor bır sekılde dedıgıme gelıyorlar, kızı yolluyoruz gidiyor o kız ne anlama gelıyo acaba bu ruya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir