Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Oğlunu Görmek

Rüyada oğlunu görmek neye çıkar?

Rüyamda ailem ve ben, önceden satmış olduğumuz arabayla bir yere gidiyoruz, aracı oğlum kullanıyor, önde oğlumla ben oturuyorum arkada ise eşim ve kızım oturuyor, belli bir mesafe gittikten sonra araba bozuluyor, oğlumla ben iniyorum, oğlum yardım istemek için yürüyor bende arkasından gidiyorum, o arada kızım bize sesleniyor “gelin gelin arabanın arızasını buldum” diyor, arabadan biraz su boşaltıyor, daha sonra araba çalışıyor ve yola devam ediyoruz. Abdullah, 56, Erkek, Evli, Çalışıyor, değişken ruh hali.

Rüyada oğlunu görmek yorumu

Abdullah selam, gördüğün rüya senin ya da büyük ihtimalle ailenin uğradığı bir zarar veya itibar kaybını geri kazanmak için uğraştığınızı, özellikle oğlunun gayretleri ve kızının pratik çözümleriyle ile bunu başaracağınızı ifade etmektedir. Rüyanda oğlun ve kızın baskın unsurlar gibi görünmesine karşın rüya daha çok oğlunuz üzerine kurulu.

Rüyada oğlunu görmek rüyayı gören kişi için servet sahibi olmak, zenginliğe kavuşmak manası taşırken aynı zamanda maddi anlamda güzel gelişmeler yaşanacağını simgeler. Rüyada bir oğlu olduğunu görmek kişinin bozulmamış temiz ahlakını daha da ileri bir noktaya taşıyacağına ve aynı zamanda sevinçli olaylar yaşamaya, hastaysa şifaya kavuşmaya rivayet edilir. Rüyada kızını görmek ise işlerin yolunda gitmesine, bol para kazanmaya delalet eder.

Rüyada oğlunu görmek hakkında diğer yorumlar

Rüyada oğlunun büyüdüğünü görmek rüya sahibinin çok güçlü ebeveynlik duygusuna sahip olduğunu ve oğluyla birlikte büyüyerek, kendini geliştirdiğini anlatırken aradaki kuşak farkı nedeniyle bu gelişimde oğlunu yakalayamadığını gösterir. Oğlunun küçüklüğünü görmek rüya sahibinin oğlunun güvenliği ve istikbali hakkında derin endişeleri olduğunu ve onun çocukluk yıllarındaki kaygısız ve daha az tehlikeli yıllarına özlem duyduğunu temsil eder. Oğlunun evlendiğini görmek  çok hoş bir rüya olmakla birlikte ilk akla geldiği gibi oğlunun evlilik yapması hakkında değil, oğlu ile ilgili bir kısmet, şans, fırsatın kapıda olduğuna alamet eder. Rüyada oğlunun öldüğünü görmek gerçek yaşamınızda çok sevdiğiniz bir şey hakkında duygu ve düşüncelerinizde değişikler olduğunu, yaşam kalitenizde olumsuzluklar olduğunu düşünmeye başladığınızı simgeler. Böyle bir rüya görürseniz size bu düşünceleri oluşturan faktörleri derhal gözden geçirmelisiniz şeklinde tabir edilir.

“Rüyada Oğlunu Görmek” için 2 yanıt

Bayanım 30 yaşındayım evliyim 1 oğlum var ev hanımıyım. Bu aralar keyifsiz ve hastayım. Rüyamda oğlum yanımda kucağımda bir bebek var oda benimmiş, bebeğin ayagi üşümesin diye patik ayakkabı giydirmeye çalışıyorum ama hepsi büyük oluyor ayağına.

Rüyasında oğlunun saçlarının döküldüğünü.aklaştığını ve ihtiyarladğını gören anne yorumu ne olur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir