Rüyada Oğlunu Öldürdüğünü Görmek

Rüyada oğlunu öldürdüğünü görmek neye işaret eder?

Rüyada oğlumu ben tuttum, amcam elinde odunla oğlumun kafasına vurdu. Oğlum 2.5 yaşında bende amcama dedim ki “can çekişmesin, kafasının tam kapanmamış kafa tasına doğru vur ki çabuk ölsün” dedim. Amcam vurunca odunu sersemledi sağa sola gitti kucağıma geldi, “baba” diye yüzüne baktığımda hiçbir yerinde kan yoktu ama down sendromlu çocuklar gibiydi yüzü, daha sonra amcama dedim ki “çocuk delirdi bu saatten sonra hüner atmaz öldür” dedim, kafasına vura vura odunu öldürdü.

Ben çocuğumun kılına zarar gelmesin diye üstüne titreyen bir babayım, psikolojim bozuldu. Anlamı nedir, rüyada oğlunu öldürmek neye çıkar, rica ediyorum cevaplar mısınız.

Rüyada oğlunu öldürdüğünü görmek neye yorulur?

Abdullah merhaba, ben de bir babayım ve bende sizinle aynı duyguları paylaşıyorum. Ben de oğlum ve kızımın bir kılına zarar gelmemesi için çalışıyorum.

Bana göre gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda sinirlerinizi çok bozan, psikolojinizi alt üst eden bir olaya tanık olduğunuzu ya da bu yönde bir haber izlediğinizi göstermektedir. Bu konunun oğlunuzun geleceği hakkında endişelerinizi artıran bir durum olması güçlü ihtimaldir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir