Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Oğlunu Ölmüş Görmek

Rüyada oğlunu ölmüş görmek ne demektir?

Rüyamda oğlumu ölmüş gördüm, defin işleriyle uğraşıyordum ama benden başka kimse yoktu yanımda, özellikle annesi ve benimle konuşuyordu oğlum beni teselli ediyor bana telkinde bulunuyor, çok sakın bir hal içindeydi büyük bir yemek kabı gibi bir tepsiye yerleştirmeye çalışıyordum, göbek bağı üstündeydi, üzerini toprakla örtmeye çalışırken karıncalar böcekler geziyordu, topraktan onları temizledim “bu hayvanlarda işlerini yapıyorlar” diye düşünüyordum.

Sonra tepsiyi kucağıma aldığımda sıcaktı toprak karıştı bulamaç halinde dökülmemesi için bayağı uğraştığımı hatırlıyorum, sonra mezarlığa girmeye çalışıyordum, uyandım sanki kuran sesi duydum ama ne olduğunu hatırlamıyorum, bunlara bir yanıt bulamadım, lütfen cevaplarsanız çok sevinirim,  rüyada oğlunu ölmüş görmek neye işarettir, teşekkürler kolay gelsin, bekliyorum cevabınızı.

Rüyada oğlunu ölmüş görmek neye yorulur?

Rüyanızda oğlunu ölü görmekoğlunun ölmüş olduğunu görmeniz gerçek yaşamınızda negatif yönde duygu ve düşünce değişikliğini simgeler, çok sevdiğiniz bir şey hakkında duygu ve düşüncelerinizde değişikler olduğunu, yaşam kalitenizde olumsuzluklar olduğunu düşünmeye başladığınızı simgeler. Umursuzluk gösterir.

Böyle rüya görürseniz size bu düşünceleri oluşturan faktörleri derhal gözden geçirmelisiniz şeklinde yorumlanır. Erkek evladın ölümü, erkek evladın ölmesi, erkek evladının öldüğünü görmenin rüya yorumu da aynı şekildedir.

Rüyanızda oğlunun mezarına girmeye çalışmanız günlük hayatta düşünce tarzınızdaki bu olumsuz yöndeki değişimin sizi mantıklı olmayan kimi davranışlarda bulunmaya ve saçma şeyler yapmaya sevk ettiğini göstermektedir. Rüyanın verdiği mesaj bir an yaşamınızdaki dengeyi yeniden kurmanız gerektiğine yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir