Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Oğlunun Doğum Anını Görmek

Rüyada oğlunun doğum anını görmek nedir?

Merhabalar, evliyim ve 4 yaşında bir kızım var. Eşim dün gece rüyasında bir erkek çocuğumuz olduğunu görmüş. Üstelik doğum anını da görmüş. Bir ağacın altında açık havada doğurmuşum bebeği. Saçlı ve üstte iki altta dört diş olmak üzere 6 dişi varmış. Doğduktan sonra hiç ağlamamış hep gülmüş ve bir süre sonra konuşmaya başlamış. Anlamsız bir rüya olmadığını düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Rüyada oğlunun doğum anını görmek yorumu

Eşinizin rüyası gerçekten çok değerli. Rüyanın ana teması erkek çocuk olup, gelişen olaylar rüyayı zenginleştirme amacı taşımaktadır. Aşağıdaki açıklamalardan bazıları sizi, bazısı eşinizi, bir kısmı da ikinizi birden ilgilendirmektedir.

Rüyada erkek çocuk görmek, güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir. Rüyada oğlan çocuk görmek, bol kazanç müjdesi, müjdeye işarettir.

Erkek çocuk doğurmak, bozulmamış temiz ahlakınızı dahada ileri noktaya taşıyacağınızı simgelerken aynı zamanda rüyada bir oğlan doğurduğunu gören kimse, sevinir, hasta ise şifaya kavuşur.

“Rüyada Oğlunun Doğum Anını Görmek” için bir yanıt

Rüyada erkek bebek doğurmak
Merhabalar, rüyamda hamile olduğumu gördüm 3,5 4 aylık bir anda sancı giriyor. Göbegime baktıgımda bebegin elleri ve ayaklarıyla tekmelediğini görüyorum. Sonra bir anda doğurdugumu görüyorum. Beyaz tenli, kahverengi gözlü bir erkek bebeği dogurup kucağıma alıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir