Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Oğlunun Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada Oğlunun Hasta Olması Neye Delalettir?

Ruyam biraz karisik. Sabaha karsi 5 de yattigimda ruyamda 2 yasinda oglumu gordum. Hastaydi oglum ama yatalak degil. Bir erkek cocuk daha var yaninda tanimadigim. Oglumu yataga yatiriyorum uyutuyorum. Diger cocuga da “hadi gel” diyorum uyaniyorum.

Yine uyuyorum bir denizdeyim boyumu asmiyor dalgayla kiyiya geliyoruz yuzerek ama deniz temiz ferah guzel. Esimde yanimdaydi. Yine uyandim. Son uykumda evde yatiyoruz farkli bir evdeyiz sanki. Tikirti duyuyorum. Yataktan kalkip uzaniyorum kapiya. Hirsiz var ve “ne oluyor” diye bagirmamla kaciyor. Hemen kapiyi kapatıp kitliyorum. Esime sesleniyorum apartmandan birileri cikiyor ne oldu diye. Hirsiz geldi diyorum. Kilitleri sokmus oyle goruyorum esim de kilit yaptiririz diyor. Uyandim. Cok karisik geldi bana. İzledigim birsey etkisi mi nedir bilemedim. Ufak oglum hasta bronsit igne oluyor. Dun uzuldum ona tabi. Birde adetliyim ruyami etkiler mi bilmiyorum. Yorumlarsaniz memnun olurum. Tesekkurler.

Rüyada Oğlunun Hasta Olduğunu Görmek Tabiri

Selda merhaba, temelde kişinin rüyasında oğlunu görmesi rüyayı gören kişi hakkında servet sahibi olmaya, zenginliğe kavuşmaya yorulurken aynı zamanda maddi anlamda güzel gelişmeler yaşanacağını işaret eder. Ancak oğlunu hasta görmek ise rüya sahibi insanın bu servete, zenginliğe kavuşmasına mani olan bir durum olduğuna işaret eder ve bu engeli aştığında hayal ettiklerine kavuşacağına yorumlanır.

Temiz deniz ve denizde geçen olaylar konusunda lütfen rüyada deniz görmek sayfasını dikkatle okuyun. Rüyanın son bölümünde gördüğünüz hırsız, hırsız kovalamak hakkında ise rüyada hırsız görmek sayfası ilginizi çekecektir, lütfen inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir