Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Oğlunun Kaybolduğunu Görmek

Rüyada oğlunun kaybolması neye işaret eder?

Merhabalar, Ben rüyamda çok eski, yıkılmak üzere olan ahşap evlerin olduğu bir yer görüyorum. Küçük bir sokak gibi. O evlerden birinde sabah uyanıyorum ve evin dışına çıkıyorum, etraf yarı aydınlık ve küçük oğlumu arıyorum onuda uyandırıp okula göndermek için sonra bir bayanla karşılaşıyorum yüzünü falan hatırlamıyorum, bana oğlumun olduğu evi gösteriyor ve “uyuyor” diyor. Yanından ayrılıyorum bir kapı açıyorum, içerisi karanlık ama içeride bir inek var yatıyor ama besili bir hayvan hiç içeri girmeden kapıyı kapatıyorum “burası ahırmış” deyip başka bir eve giriyorum.

Ev ahşap ikinci kata çıkıyorum içerisi çok karanlık ve çok pis, bir adam görüyorum ama yine yüzünü ve kim olduğunu bilmiyorum, evi tamir ettiğini söylüyor. “Bastığın yere dikkat et” diyor, bakıyorum tahtalar eski bassan yıkılacak, oğlumu soruyorum “yukarıda uyuyor” diyor, bakıyorum merdiven falan hatırlamıyorum ama yukarıya çıkacağım yerde bir şeyler var nasıl çıkıcam ben oraya diye düşünürken içeriye bir kadın giriyor, yapılı şişman bir kadın ama onunda yüzünü hiç görmüyorum ve o sırada uyanıyorum.

Bu rüyayı gördükten sonraki günün akşamı işten eve döndüğümde büyük oğlum, küçük oğlumun okuldan eve gelmediğini söyleyip bizi bayağı bir telaşlandırdı. Oysa eve gelmiş alt katta amcasının evinde oynuyormuş. Çocuğun evde binada olduğunu anlamamıza kadar geçen sürede çok endişelendim ve çok üzüldüm. Bu rüyanın onunla bir alakası var mıdır? Gönderen Filiz.

Rüyada oğlunun kaybolduğunu görmek yorumu

Filiz merhaba, bu çok değerli rüyayı gönderdiğin için çok teşekkür ederim. Rüyanın unsurları hiç te iyi değil, unsurları teker teker incelersek negatif mesajlar çıkmakta. Ancak onlarca yıllık tecrübem ve çocuklarını çok düşkün bir baba olarak bu rüyanın size ilahi bir sinyal verdiğini düşünüyorum. Lütfen çocuklarınızı daha sıkı takip ve kontrol edin, imkanlarınızı zorlayın, ileride üzüleceğin sıkıntı yaşamayın.

Genel anlamda rüyada oğlunun kaybolması rüyayı gören kişinin oğlu ile gerçek hayatta arasında ebeveyn evlat ilişkisinde arzu ettiği sıcaklığı, güçlü bağı veya dengeyi sağlayamadığını, bir şeylerin eksikliğini hissettiğini gösterir. Rüyanın unsurları: eski ev, ahşap ev, oğlunu aramak, inek, ahır, hayvan, pis ev, tamirci, şişman kadın.

“Rüyada Oğlunun Kaybolduğunu Görmek” için 4 yanıt

rüyamda oğlum babaannesindeymiş bende aslında şuan hayatta olmayan anneannemi ziyarete gitmişim kızımla birlikte oğlumun yanına gidiyorum ve onun kaybolduğunu söylüyorlar bana ve sokaklarda onu köşe bucak arıyorum içimi öyle bir acı almış okadar çok ağlıyorum ve sonrasında uyandım okadar gerçek geldiki tesirinden çıkamadım

Rüyamda 2 oglan cocuklarim kaybolmustu bir yabancinin evindeydim o yabancinin evinde de baya tartisma vardi büyük oglum dediki anne kardesimle birlikte babamin yanina gidiyoruz babalari kahvedeydi aradan zaman gecince esimi aradim cocuklarimizin yanina gelmedigini söyleyince feryatlar icindeydim cok agliyordum ve sokaklara düstük herkes cocuklarimin ismini anarak ciglik atiyordu, bi an uyandim ve cocuklarim gözlerimin önündeydi aglayarak cocuklarima sarildim.. Acaba anlami nedir?

Rüyamda küçük oğlum 3 sınıfa gidiyor bende abisine diyorum git kardeşini okulda getir okul dönüşü eve gelirken şiddetli yağmur fırtına çıkıyor her taraf öyle oluyor ki sel oluşuyor ve abisi sel alıp götürüyor açık bırakılan logara düşüyor kayboluyor

Rüyamda oglumla seyahat edicez arabanın barajının üstundeyiz bir anlığına oğlum aşağı iniyor ben bir yere ayrilmamasini istiyorum tam o sırada bavulum ve çantamın çalındığı fark ediyorum ben görevlilere durumu anlatırken oğlumun kaybolduğu fark ediyorum ve onu aramaya başlıyorum çok korkuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir