Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Oğlunun Kız Arkadaşını Görmek

Rüyada oğlunun kız arkadaşını görmek neye çıkar?

Annem rüyasinda unutamadigim eski kiz arkadasimi görmüs. Onun bir yatakta yattigini annem de gidip arkasindan sikica sarildigini söyledi. Eski kiz arkadasimin su an baska birisiyle birlikteligi var ve en son gorusmemizde biraz sert ayrildik. Suan gorusmuyoruz. Sizce bu ruyanin tabiri ne olabilir? 2 sene once beraberligimiz olup ayrilmistik, bu sene tekrar beraberligimiz oldu ama yine anlasamadik. Sorunun bende oldugunu dusunmuyorum

Takma isim : rhymx
Yaşınız : 21
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : mutsuz
Anahtar kelime : kız arkadaş, birine sarılmak

Rüyada oğlunun kız arkadaşını görmek neye yorulur?

Rüyalar görene göre yorumlanır, dolayısıyla bu annenize ait bir rüyadır ve başlık olarak “rüyada oğlunun kız arkadaşına sarılmak” olarak belirledik. Annenizin eski arkadaşına nasıl sarıldığı net değil; Sevecen bir şekilde sarılma ise bu; annenizin gerçek yaşamda daha fazla sevgi, daha çok ilgi istediğinizi ifade eder. Kızgın bir şekilde belkide boğmak şeklinde sarılmak ise; annenizin bir öfke duygusu içinde olduğunu temsil eder.

“Rüyada Oğlunun Kız Arkadaşını Görmek” için 4 yanıt

Rüyada kız arkadaşını görmek
Rüyamda uzun bir süre konuşmadığım ve ondan hoşlandığım kız arkadaşımı gördüm. Çalıştığım iş yerinde kapattıktan sonra arkadaşlarımla giderken hoşlandığım kızın geldiğini gördüm ve ona birden sarılıverdim, sonra arkadaşlarıma el sallayıp veda eder gibi ve hoşlandığım kız arkadaşımla sarmaş dolaş yürüdüğümüzü gördüm sonrası kayıp, açıklaması nedir?

Normalde benim sevgilim yok ama asik olduğum kiz var, ona da “senden hoşlanıyorum” dedigimde şuan bir şey söyleyemem” dedi, 2 aydir cevap vermedi fakat bunların hiç birini annem bilmiyor. Annem ruyasinda beni sevgilimle gördüğünu söyledi. Rüyasinda benim sevgilim varmış ama annemgile söylemiyormusum oda beni sevgilimle gormus ama nasil bir seydi diye sormadım, acaba benimle bir ilişkisi var mı ruyanin?

Erkek arkadaşımın annesi beni erkek arkadaşımın ablasıyla birlikte onlara giderken görmüş bu nasıl yorumlanır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir